Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

18 липня 2018 року за науково-методичної підтримки ЦСН «ПРОКОМ» відбувся успішний захист навчальної технологічної практики студентів ІІ курсу, спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», факультету інформаційних технологій НУБіП України.

Подробнее

На свята прийнято дарувати подарунки. Ми вирішили не порушувати цю традицію і даруємо нашим любим бухгалтерам знижку 15% на освоєння програмного забезпечення "1С:Підприємство. Бухгалтерія 8 для України (редакція 2.0)".

Подробнее

Дорогі колеги!

У цей чудовий день вітаємо з Днем бухгалтера!
Хочемо побажати вам успішної кар’єри, розуміння та підтримки від керівництва, адже наша професія споріднена снайперу, - ми не маємо права на помилку.

Подробнее

У рамках співпраці ЦСО "Проком" та Київського національного торгівельно-економічного університету, викладачі кафедри обліку та оподаткування підвищили свою кваліфікацію. Бажаємо шановним колегам вагомих здобутків та успішних впроваджень!

Подробнее

Ось і закінчився дитячий табір програмістів ЦСН «ПРОКОМ». Наші вихованці захопилися одним з найбільш перспективних на сьогоднішній день напрямків, а саме IT. 
Дякуємо всім, хто прийняв участь в нашому таборі та запрошуємо до навчання всіх бажаючих!

Подробнее

7-9 червня 2018 року в Києві відбувся ФІНАЛ Міжнародної студентської Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe - 2018». В олімпіаді взяли участь понад 50 навчальних закладів і більш ніж 500 студентів з усієї України. У фінал пройшли понад 120 студентів, які продемонстрували найкращі результати.

Подробнее

Світ безперервно змінюється і кидає нам нові виклики. Тож, аби йти в ногу з часом та відповідати реаліям цифрової ери, потрібно постійно актуалізувати свої знання. Саме тому фахівці ЦСО «Проком» завжди намагаються бути в курсі всіх новинок у програмному забезпеченні для обліку і управління підприємством. Звісно, пропустити потужний бізнес-форум SAP NOW, який відбувся 30 травня у Києві, ми аж ніяк не могли.

Подробнее

30 травня 2018 року викладач ЦСН «Проком» Майстренко Євгенія Валеріївна провела для студентів 3-го курсу  Державного університету телекомунікацій  спеціальності "Менеджмент" майстер-клас на тему "Організація підбору персоналу у конфігурації "1С:Зарплата та управління персоналом 8 для України"(ред.2.1)".

Подробнее

24 травня 2018 року в рамках Міжнародної конференції "Цілі сталого розвитку третього тисячоліття: виклики для університетів наук про життя" в НУБіП фахівці ТОВ «ПРОКОМ» прийняли участь в роботі секції факультету інформаційних технологій "Глобальні та регіональні проблеми інформатизації в суспільстві і природокористуванні". 

Подробнее

16 травня 2018 року спеціалісти ЦСН «Проком» прийняли участь в Регіональному семінарі МСЕ для країн Європи та СНД «Цифрове майбутнє на основі 4G/5G» в секції «Сучасні підходи до управління в державному та приватному секторах». Семінар проходив на базі Державного університету телекомунікацій.

Подробнее

27 квітня 2018 року наш навчальний центр прийняв участь у досить масштабному заході: міжнародній конференції "Big Data Day: UNIVERSE". Ця конференція, що відбулась в КНТЕУ, об’єднала ТОП-менеджерів та експертів всесвітньовідомих компаній IBM, Tableau, Integrated Technology Laboratory з CEO національних компаній, їх профільними керівниками CFO, CTO, CIO, CISO, спеціалістами з інновацій у сфері IT-технологій, викладачів та студентів КНТЕУ та інших навчальних закладів.

Подробнее

MBA IT-Jazz. Захід із такою музичною назвою зібрав у Києві кращих фахівців із ІТ-сфери України, як з боку великого бізнесу, так і з боку розробників програмного забезпечення для управління підприємством. Доповіді та дискусії учасників вибудувалися навколо ключової теми цьогорічного форуму: «ІТ-бюджет – інвестиції VS витрати»

Подробнее

19 квітня 2018 року відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Облік, аудит та оподаткування в умовах євроінтеграції». У ньому прийняли участь представники Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України, аудиторських та ІТ-компаній і багатьох закладів вищої освіти. 

Подробнее

17 квітня 2018 року представники ЦСН «Проком» прийняли учать у Форумі роботодавців, який проходив в Київському національному університеті будівництва та архітектури.

Подробнее

17 квітня 2018 року викладач Центру сертифікованого навчання «Проком» Тимошенко Юлія Іванівна провела для студентів 3-го курсу Національного університету «Києво-Могилянська академія» майстер-клас на тему «Конкурентна розвідка та формування цінової політики в «1С:Управління торгівлею 8 для України»».

Подробнее

17 квітня 2018 року відбувся регіональний етап Міжнародної ІТ-олімпіади IT-Universe-2018 конкурсу «Програмування 1С: Підприємство 8». Завдання конкурсу сприяти підготовці творчих і самостійно мислячих фахівців, що мають професійні навички розробки програмних продуктів засобами системи «1С: Підприємство 8», знайомих з особливостями рішення облікових завдань і передовими досягненнями IT-індустрії.

Подробнее

У рамках діяльності спільного з ЦСО "Проком" навчального центру "ERP-систем" у НУБіП України, викладачі кафедри обліку та оподаткування підвищили свою кваліфікацію. Бажаємо шановним колегам вагомих здобутків та успішних впроваджень!

Подробнее

12 квітня 2018 року відбувся регіональний етап Міжнародної ІТ-олімпіади IT-Universe-2018 конкурсу «Використання бухгалтерії». Центр сертифікованого навчання «ПРОКОМ» виступив в ролі партнера та організатора цього заходу. Викладачі нашого ЦСН взяли активну участь в підготовці та перевірці результатів конкурсу.

Подробнее

Після проведених презентацій і майстер-класів по прикладному рішенню «BAS: Документообіг КОРП» до ЦСН «Проком» почали звертатися учасники даних заходів із проханням надати презентаційні навчальні матеріали.

Подробнее

11 апреля 2018 года в ЗНУ прошел финал деловой игры «Конкурс проектов автоматизации бизнес-процессов в экономике», организованный ООО «Проком» и кафедрой экономической кибернетики ЗНУ. 

Подробнее