Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

Приглашаем студентов к участию!!! Участие в конкурсе могут принять студенты учреждений высшего и среднего профессионального образования независимо от формы обучения, не старше 25 лет, которые в период с 1 февраля по 25 марта ознакомились с правилами и зарегистрировались на сайте для участия в данном конкурсе.

Подробнее

За підтримки ЦСО "Проком" розпочато сьомий сезон ділових ігор «Автоматизація управління підприємством в ERP-системі на 1C:Підприємство 8».
Цьогоріч виробляємо хліб. Уявний об’єкт - хлібзавод.  Майже реальна інформаційна база, цілком реальні завдання. 

Подробнее

17 лютого 2017 року викладачі Центру сертифікованого навчання «Проком» Тимошенко Юлія Іванівна та Литвиненко Володимир Сергійович провели для студентів ТЕК КНТЕУ спеціалізацій «Бухгалтерський облік» та «Фінанси і кредит» майстер-клас «Огляд функціональних  можливостей версії 2.0 конфігурації «1С: Бухгалтерія 8 для України». 

Подробнее

І в цей день ми висловлюємо вдячність всім нашим клієнтам і партнерам та щире захоплення їх творчою енергією і життєстійкістю. Саме Вам завдячуємо безцінним скарбам практичного досвіду, який ми щоденно здобуваємо і використовуємо для підвищення Вашої ефективності й конкурентоздатності.

Подробнее

7 лютого 2018 року провідний викладач ЦСН «Проком» Чорнодуб Ірина  В’ячеславівна провела майстер-клас для викладачів  та студентів  3-го курсу кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики  ЗНУ на тему: «Конкурентна розвідка та формування цінової політики в «1С:Управління торгівлею 8 для України».

Подробнее

Ви любите отримувати подарунки на 14 лютого?! Якщо так, то ми готові дарувати!
Для цього у нас є аж 2 нагоди: День Святого Валентина та День Народження фірми «Проком»!!!

Подробнее

У рамках виробничої практики студенти першого курсу КНУКіМ спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» відвідали 10 січня 2018 року майстер-клас на тему: "Швидка розробка програмного забезпечення для планування виробничих витрат".

Подробнее

Шановні друзі, колеги та партнери! Вітаємо вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Цього року ми приготували для Вас в якості подарунку новий епізод НАША ВАСЯ ...
Подробнее

21 грудня 2017 року викладачі кафедр програмної інженерії та інформаційних систем, обліку і оподаткування та представники інших кафедр і підрозділів ВНЗ взяли участь у майстер-класі керівника ЦСН Проком Столярчук Ірини Аркадіївни на тему: "Швидка розробка програмного забезпечення для планування виробничих витрат".

Подробнее

6 грудня 2017 року на базі Центру бізнес-тренінгу КНТЕУ  провідний викладач ЦСН ТОВ «Проком» Чорнодуб Ірина В’ячеславівна провела майстер-клас для студентів 4 курсу спеціальності «Економіка підприємств» на тему: «Фінансове планування і контроль грошових потоків в «1С:Управління торгівлею 8 для України»». 

Подробнее

05 грудня 2017 року керівник Центру сертифікованого навчання «Проком» Столярчук Ірина Аркадіївна  провела для магістрів КНТЕУ спеціальності «Облік і оподаткування» майстер-клас  «Функціональні  можливості версії 2.0 конфігурації  «1С: Бухгалтерія 8 для України».

Подробнее

Провідний викладач ЦСН ТОВ «Проком» Чорнодуб Ірина В’ячеславівна 5 грудня 2017 року провела майстер-клас для студентів 4 курсу спеціальності «Маркетинг» КНТЕУ на тему: «Конкурентна розвідка та формування цінової політики в «1С:Управління торгівлею 8 для України»»

Подробнее

28 листопада 2017 року на базі Центру бізнес-тренінгу КНТЕУ закінчився цикл навчання ініціативної групи з 12-ти викладачів кафедр Економіки та фінансів підприємств, Маркетингу і реклами, Обліку і оподаткування та Міжнародних економічних відносин КНТЕУ за програмами сертифікованих курсів "1С".

Подробнее

23 листопада 2017 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» для студентів спеціальності «Маркетинг» викладач ЦСН «Проком» Тимошенко Юлія провела майстер-клас.

Подробнее

21 листопада 2017 року в рамках виконання спільно навчального проекту ЦСН ТОВ «Проком» та КНТЕУ був проведений круглий стіл «Функціональні можливості і задачі прикладного рішення «1С: Документообіг».

Подробнее

В рамках договору про співпрацю з КНТЕУ 20 листопада 2017 року керівник ЦСН «Проком» Столярчук Ірина Аркадіївна провела для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» майстер-клас «Огляд функціональних можливостей версії 2.0 конфігурації «1С: Бухгалтерія 8 для України» та базові акценти навчання»

Подробнее

15 листопада 2017 року в рамках реалізації проекту Національного технічного університету України «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та Виконавчого агенства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ІАСЕА), був проведений тренінговий семінар на тему: «Гармонізація стандартів як нормативно-регулятивна основа впровадження європейських моделей бізнесу в Україні»

Подробнее

6 листопада 2017 року відповідно до програм співпраці з вищими навчальними закладами ЦСН «Проком» провів у НУБіП України зустрічі зі студентами економічних спеціальностей.

Подробнее

26 жовтня 2017 року провідний викладач ЦСН "Проком" Ірина Чорнодуб провела майстер-клас з роботи в конфігурації "1С: Бухгалтерія 2.0 для України" на кафедрі обліку і оподаткування факультету економіки та управління Запорізького національного технічного університету.  

Подробнее

25 октября 2017 года в Киевском национальном университете культуры и искусств на факультете гостинично-ресторанного и туристического бизнеса был проведен круглый стол на тему  "Автоматизация отельного бизнеса"

Подробнее