Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

16 травня 2018 року спеціалісти ЦСН «Проком» прийняли участь в Регіональному семінарі МСЕ для країн Європи та СНД «Цифрове майбутнє на основі 4G/5G» в секції «Сучасні підходи до управління в державному та приватному секторах». Семінар проходив на базі Державного університету телекомунікацій.

Подробнее

27 квітня 2018 року наш навчальний центр прийняв участь у досить масштабному заході: міжнародній конференції "Big Data Day: UNIVERSE". Ця конференція, що відбулась в КНТЕУ, об’єднала ТОП-менеджерів та експертів всесвітньовідомих компаній IBM, Tableau, Integrated Technology Laboratory з CEO національних компаній, їх профільними керівниками CFO, CTO, CIO, CISO, спеціалістами з інновацій у сфері IT-технологій, викладачів та студентів КНТЕУ та інших навчальних закладів.

Подробнее

MBA IT-Jazz. Захід із такою музичною назвою зібрав у Києві кращих фахівців із ІТ-сфери України, як з боку великого бізнесу, так і з боку розробників програмного забезпечення для управління підприємством. Доповіді та дискусії учасників вибудувалися навколо ключової теми цьогорічного форуму: «ІТ-бюджет – інвестиції VS витрати»

Подробнее

19 квітня 2018 року відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Облік, аудит та оподаткування в умовах євроінтеграції». У ньому прийняли участь представники Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України, аудиторських та ІТ-компаній і багатьох закладів вищої освіти. 

Подробнее

17 квітня 2018 року представники ЦСН «Проком» прийняли учать у Форумі роботодавців, який проходив в Київському національному університеті будівництва та архітектури.

Подробнее

17 квітня 2018 року викладач Центру сертифікованого навчання «Проком» Тимошенко Юлія Іванівна провела для студентів 3-го курсу Національного університету «Києво-Могилянська академія» майстер-клас на тему «Конкурентна розвідка та формування цінової політики в «1С:Управління торгівлею 8 для України»».

Подробнее

17 квітня 2018 року відбувся регіональний етап Міжнародної ІТ-олімпіади IT-Universe-2018 конкурсу «Програмування 1С: Підприємство 8». Завдання конкурсу сприяти підготовці творчих і самостійно мислячих фахівців, що мають професійні навички розробки програмних продуктів засобами системи «1С: Підприємство 8», знайомих з особливостями рішення облікових завдань і передовими досягненнями IT-індустрії.

Подробнее

У рамках діяльності спільного з ЦСО "Проком" навчального центру "ERP-систем" у НУБіП України, викладачі кафедри обліку та оподаткування підвищили свою кваліфікацію. Бажаємо шановним колегам вагомих здобутків та успішних впроваджень!

Подробнее

12 квітня 2018 року відбувся регіональний етап Міжнародної ІТ-олімпіади IT-Universe-2018 конкурсу «Використання бухгалтерії». Центр сертифікованого навчання «ПРОКОМ» виступив в ролі партнера та організатора цього заходу. Викладачі нашого ЦСН взяли активну участь в підготовці та перевірці результатів конкурсу.

Подробнее

Після проведених презентацій і майстер-класів по прикладному рішенню «BAS: Документообіг КОРП» до ЦСН «Проком» почали звертатися учасники даних заходів із проханням надати презентаційні навчальні матеріали.

Подробнее

11 апреля 2018 года в ЗНУ прошел финал деловой игры «Конкурс проектов автоматизации бизнес-процессов в экономике», организованный ООО «Проком» и кафедрой экономической кибернетики ЗНУ. 

Подробнее

10 квітня 2018 року викладач Центру сертифікованого навчання «Проком» Тимошенко Юлія Іванівна  провела для студентів 5-го курсу КНТЕУ спеціальності «Міжнародна економіка» презентацію на тему «Аналіз фінансового стану підприємства в типовій конфігурації «1С:Управління виробничим підприємством для України».

Подробнее

4 квітня 2018 року викладач ЦСН «Проком» Кириленко Ліана Вікторівна провела майстер-клас для студентів кафедри «Облік і оподаткування» Запорізького Національного університету.

Подробнее

Факультет інформаційних технологій та Економічний факультет НУБІП України спільно з компанією «Проком» ведуть спільну роботу з Центром сертифікованого навчання 1С з метою проведення курсів підвищення кваліфікації по програмному продукту «1С: Підприємство».

Подробнее

30 березня 2018 року керівник Центру сертифікованого навчання ТОВ «Проком» Столярчук Ірина Аркадіївна  провела для студентів 4 курсу Київського національного торгівельно-економічного університету спеціальності «Економічна кібернетика» відкриту лекцію ...

Подробнее

28 березня 2018 року керівник Центру сертифікованого навчання ТОВ «Проком» Столярчук Ірина Аркадіївна  провела для студентів 3 курсу КНТЕУ спеціальності «Облік і оподаткування» відкриту лекцію «Огляд функціональних  можливостей версії 2.0 конфігурації «1С: Бухгалтерія 8 для України» та базові акценти навчання»

Подробнее

22 березня 2018 року факультет обліку, аудиту та інформаційних систем Київського національного торговельно-економічного університету відзначив 52-у річницю заснування. ТОВ «Проком» приєднується до привітань і найщиріших побажань подальших успіхів, нових здобутків та звершень.

Подробнее

22 березня 2018 року провідний викладач ЦСН «Проком» Чорнодуб Ірина В’ячеславівна провела майстер-клас для викладачів та студентів групи ФЕУ-613м кафедри «Облік і оподаткування» факультету «Економіка та управління» ЗНТУ. Тема майстер-класу: «Огляд підсистем прикладного рішення «1С:Управління торговим підприємством 8 для України». Основні принципи їх взаємодії».

Подробнее

20 березня 2018 року відбулася зустріч зі студентами економічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України, у ході якої керівник ЦСН «ПРОКОМ» Ірина Столярчук розповіла про основні тенденції розвитку ІТ-ринку та окреслила напрямки співпраці навчального центру з університетом.

Подробнее

20 березня 2018 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» за програмою вивчення дисципліни «Теорія прийняття управлінських рішень» для студентів спеціальності «Менеджмент» був проведений майстер-клас...

Подробнее