Цель нашей компании -   предоставление качественных услуг по   обучению и консультированию клиентов.

Завершилась ХІІ Ділова гра «Конкурс проектів автоматизації бізнес-процесів в економіці»

17.04.2024

Ми маємо величезну честь оголосити завершення ділової гри, присвяченої моделюванню професійної діяльності майбутніх фахівців із напряму підготовки 051 «Економіка». Цей захід, який відбувся вчора, 16 квітня 2024 року, на кафедрі Економічної кібернетики ЗНУ, як завжди, був сповнений захопленням та неймовірними враженнями!

Сергій Бутенко, керівник ТОВ "Проком" традиційно представивши студентам захоплююче життєве завдання, що спонукало їх виявити свої найкращі навички та творчий підхід. У цьому році завдання полягало в розробці алгоритму завантаження складу, з метою мінімізації загальної використаної площі.

Щиро вітаємо переможців цієї гри – команду «Амбасадорі GPT»! Ваші цікаві та інноваційні рішення вразили журі та виявили високий рівень професійної майстерності.

Учасники цієї гри, які склалися зі студентів 3-4 курсів спеціальності 051 «Економіка», вражали своєю енергією та наполегливістю. Кожен із вас зробив величезний внесок у успішний хід події.


Велика дяка журі, яке докладало всіх зусиль для об'єктивного оцінювання та вибору найкращих рішень. Також хочемо висловити благодарність представникам бізнесу за їх цінну підтримку та участь у журі.


Ви - справжні герої, які здатні на великому! Бажаємо вам подальших успіхів у вашій професійній діяльності та невичерпної енергії для досягнення нових висот!