Цель нашей компании -   предоставление качественных услуг по   обучению и консультированию клиентов.

Започаткували співпрацю з Ірпінським економічним коледжем

01.03.2020

Сучасна освіта характеризується високою якістю теоретичної підготовки, але потребує тіснішої співпраці з бізнесом для покращення практичної складової навчання. Роботодавець потребує фахівців, які добре володіють інформаційними технологіями. Саме тому Навчальний центр "Проком" активно співпрацює з навчальними закладами.  

У рамках такої співпраці викладач центру Володимир Литвиненко провів майстер-клас на тему "Діджиталізація бухгалтерського обліку на прикладі використання конфігурації BAS Бухгалтерія" для студентів Ірпінського економічного коледжу НУБіП України.

У ході майстер-класу лектор дав загальну характеристику програмного забезпечення для виконання облікових завдань, разом із студентами та викладачами коледжу розглянули основні налаштування конфігурації "Бухгалтерія ред. 2.0", методику обліку товарів та податку на додану вартість.

Викладачів і студентів зацікавила можливість пройти навчання на курсах ЦСН "Проком". У результаті домовилися організувати курси на території коледжу. Тому запрошуємо студентів, викладачів, бухгалтерів, фінансистів м. Ірпінь на курс BAS Бухгалтерія.

Дякуємо студентам і викладачам за зацікавленість та участь в обговоренні питань майстер-класу!

Щиро вдячні за запрошення та організацію заходу директору коледжу Ільченко Наталії Володимирівні та голові циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін Івановій Світлані Миколаївні.


Галерея