Цель нашей компании -   предоставление качественных услуг по   обучению и консультированию клиентов.

Факультет інформаційних технологій НУБіП України та ЦСН «ПРОКОМ»: починаємо співпрацю в новому навчальному році

03.09.2018

ЦСН «ПРОКОМ» вже декілька років тісно співпрацює з факультетом інформаційних технологій НУБіП України, сумісно реалізуючи масштабні освітні та соціальні проекти: сумісна навчальна лабораторія, перемога в конкурсі корпоративно-соціальної відповідальності, виробнича практика студентів  тощо.    

Ми передбачаємо розвивати існуючи проекти та активно розширювати напрямки та формати співпраці і підключаємось до роботи факультету з  самого початку навчального року. 

30.08.2018 фахівці ЦСН «ПРОКОМ» прийняли участь у  розширеному засіданні вченої ради факультету інформаційних технологій НУБіП України: «Підсумки, завдання, місія факультету». На засіданні керівник ЦСН «ПРОКОМ» Столярчук І.А. як  голова ради роботодавців факультету виступила з доповіддю щодо питань практичної підготовки та працевлаштування студентів.  В доповіді було проаналізовано результати роботи ради роботодавців факультету за минулий рік, висвітлено підсумки проведення виробничої практики студентів за розробленою в ЦСН «ПРОКОМ» програмою «Практичне ознайомлення з принципами впровадження ERP-систем» та презентовано перші напрацювання ради роботодавців щодо матриці компетенцій за різними профілями ІТ-фахівців. 

01.09.2018 фахівці ЦСН «ПРОКОМ» були присутні на урочистостях, присвячених 121-му Дню Знань університету: https://nubip.edu.ua/node/49688
Щиро вітаємо  наших партнерів з початком нового навчального року! Успіхів, реалізації творчих планів та нових звершень у сфері освіти!


Галерея