Цель нашей компании -   предоставление качественных услуг по   обучению и консультированию клиентов.

Дуальна освіта як проєкт якісної підготовки ІТ-фахівців: Основи BAS ERP

10.11.2019

Сучасна освіта повинна формувати фахівців із належним рівнем компетентності відповідно до потреб економіки та суспільства. 

Наблизити освіту до вимог сучасної глобальної економіки має запровадження нових підходів, серед яких дуальна освіта. Термін «дуальна система» (від лат. dualis – подвійний) був введений у педагогічну термінологію в середині 60–х років минулого століття у Німеччині – як нова, більш гнучка форма організації професійного навчання. Дуальність як методологічна характеристика професійної освіти передбачає узгоджену взаємодію освітньої та виробничої сфери з підготовки кваліфікованих кадрів. 

Основне завдання упровадження елементів дуальної форми навчання – подолати розрив між теорією і практикою, освітою й виробництвом, та підвищити якість підготовки кваліфікованих кадрів із урахуванням вимог роботодавців.

Саме з цією метою Навчальний центр Проком започаткував співрацю з Київським національним університетом культури і мистецтв у рамках проєкту дуальної освіти з дисципліни "Технології автоматизації облікових систем" для студентів 4 курсу кафедри комп'ютерних наук. Практичні заняття проводилися провідними фахівцями Центру сертифікованого навчання ПРОКОМ. 

Модель дуальної освіти передбачає поєднання теоретичного підгрунття, отриманного в стінах навчального закладу, з практичним навчанням від досвідчених спеціалістів за стандартами якості ІТ-компаній. В основі навчальних програм закладені стандарти ІТ-компетентностей, що розроблені у співпраці з провідними ІТ-компаніями і кращими експертами галузі. 

Після завершення проєкту кращі студенти отримали Свідоцтва про проходження практичного семінару "Концепція та штатний функціонал автоматизованої системи BAS ERP". 

Навчальний центр Проком висловлює подяку завідувачу кафедри комп’ютерних наук, кандидату педагогічних наук, доценту Чайковській Олені Антонівні та кандидату технічних наук, доценту кафедри Коцюбівській Катерині Іванівні за організацію співпраці по проєкту дуальної освіти.

Бажаєте пройти курс Оперативний контур прикладного рішення BAS ERP

Залишилися питання? Дзвоніть: (067) 30-067-50, (099) 30-099-50 Чекаємо на вас :)

Галерея