Цель нашей компании -   предоставление качественных услуг по   обучению и консультированию клиентов.

Як в «BAS: Малий бізнес отримати звіт про якість наданих послуг

На підприємстві менеджери опитують покупців та звітують про якість наданих послуг. Як отримати такий звіт у програмі Малий бізнес?

Отримати такий звіт можна декількома засобами. Роздивимося на прикладах, як це працює.

Спосіб 1  Використання документу «Подія». (CRM – CRM - Подія)

На підставі документа «Замовлення покупця» (або «Замовлення-наряд») створити документ «Подія» (вибрати Тип події, виходячи із способу опитування клієнта), та заповнити його (рис. 1):

  • реквізит «Тема подій (шаблони)» - створити новий Шаблон тем з назвою «Оцінка якості за замовленням»;
  • реквізит «Опис подій»  - описати   результат опитування покупця;
  • останні реквізити будуть перенесені з документа Замовлення покупця..


Рис 1. – Документ «Подія» 

Для аналізу опитування клієнта  використовують звіт «Календар подій за темою» (CRM – Звіти). Для цього необхідно налаштувати звіт, додати поле «Подія.ДокументПідстава (рис. 2).


Рис 2. – Звіт «Календар подій за темою» 

Спосіб 2. У документах «Замовлення покупця» (або «Замовлення-наряд») при встановленні  стану «Завершено», стає доступна закладка «Завершення замовлення успішно/скасований» (в залежності від значення  реквізиту Замовлення завершено). У полі Нотатки можна описати результат опитування покупця про якість виконання замовлення (рис. 3).


Рис 3. – Закладка «Завершення замовлення» 

Для аналізу результатів опитування використати звіт «Замовлення покупців» з групуванням за реквізитом «Замовлення покупця.Нотатки» рис. 4.


Рис 4. – Звіт «Замовлення покупців» 

Спосіб 3 У цьому способі для відображення результату опитування покупця скористуємося можливістю у документі «Подія» додати + Свій реквізит. Створюємо  кілька своїх додаткових реквізитів з питаннями до клієнта (рис. 5).Рис 5. – Створення опитування за допомого. Додаткових реквізитівірки складу

Аналізувати результат опитування можна у звіті «Календар подій за темою», додатково налаштувавши його згідно додаткових реквізитів (рис. 6).


Рис 6. – Звіт «Календар подій за темою» з додатковими реквізитами


Язык материала:  ua