Цель нашей компании -   предоставление качественных услуг по   обучению и консультированию клиентов.

Міжнародна студентська олімпіада «IT-Universe»

Міжнародна студентська олімпіада «IT-Universe»

Міжнародна студентська олімпіада в сфері інформаційних технологій «IT-Universe» (IT-Universe) позиціонується як соціально значимий проект, спрямований на вдосконалення професійної майстерності, популяризацію інформаційних технологій (ІТ) і способів їх ефективного застосування, поліпшення процесів використання ІТ суспільством.

Ключовим аспектом проекту є спільна робота бізнесу, освіти і соціально-активних ІТ-спільнот над завданням підвищення якості системи підготовки молодих ІТ-фахівців, а також підтримка активної і талановитої молоді.

Незмінним партнером Олімпіади є ТОВ «ПРОКОМ» та ЦСН «ПРОКОМ». Наші викладачі та консультанти беруть участь у підготовці та перевірці завдань, проводять майстер-класи і діляться досвідом зі студентами та викладачами. Голова міжніродного організаційного комітету Міжнародної студентської олімпіади «IT-Universe» Володимир Бузмаков неодноразово нагороджував грамотами колектив ТОВ «ПРОКОМ» за вагомий внесок в організацію та проведення Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій для студентів вищих навчальних закладів.

Оригінал грамоти від 2017 року Подяка від IT-Universe 2017

Оригінал грамоти від 2016 року Подяка від IT-Universe 2016

Перезвоните мне