Цель нашей компании -   предоставление качественных услуг по   обучению и консультированию клиентов.

Дніпровська ЕС ДП "НЕК "Укренерго"

Дніпровська ЕС ДП "НЕК "Укренерго"

ПрАТ «Національна енергетична компанія „Укренерго“» (НЕК «Укренерго») — оператор системи передачі України з функціями оперативно-технологічного управління Об'єднаною енергосистемою України (ОЕС), передачі електроенергії магістральними електромережами від генерації до розподільчих мереж, а також адміністратора комерційного обліку та адміністратора розрахунків на ринку електричної енергії України.
Дніпровська електроенергетична система (ЕС) здійснює централізоване електропостачання Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської областей та частини Донецької області на території площею 91,5 тис.км2.

Відгук про співробітництво:

"Хочемо висловити подяку за ваші семінари «Розробка звітів на СКД в системі 1C:Підприємство 8» та «Принципи програмування керованого додатку», а також сертифікований курс «Введення в конфігурування та програмування в системі «1C:Підприємство 8». Основні об’єкти».
Завдяки курсам та семінарам наші знання поглибились, прийняли цілісний і систематичний характер.
Викладачі Центру сертифікованого навчання «Проком» професійно та доступно піднесли складний матеріал. Вислухали всі наші питання та дали вичерпні відповіді на них, швидко вникли в особливості нашого підприємства та пропонували оптимальні рішення.
Гарне технічне оснащення класів та загальна доброзичлива обстановка сприяли ефективному навчанню.

Оригінал відгуку Відгук ВП Дніпровська ЕС ДП НЕК Укренерго
Перезвоните мне