Цель нашей компании -   предоставление качественных услуг по   обучению и консультированию клиентов.

Участь ЦСН «Проком» в зустрічі Ради Роботодавців факультету Інформаційних технологій НУБіП України

26.05.2021

Фахівці ЦСН «Проком» 26 травня 2021 року прийняли участь в онлайн-засіданні Ради Роботодавців факультету Інформаційних технологій НУБіП України. Під час зустрічі декан факультету Олена Глазунова представила останні досягнення факультету у науково-технічній та навчальній роботі та висвітлила актуальні напрямки роботи і розвитку факультету. Для обговорення було винесено наступні питання:

  • практична підготовка студентів факультету, плюси та мінуси;
  • як подолати розрив між ІТ-освітою та ІТ-бізнесом;
  • чи можна організувати дуальну-освіту в ІТ-галузі.

Також піднимались питання відповідності ІТ-освіти сучасним трендам в ІТ, реструктуризації навчальних та науково-дослідних лабораторій з точки зору відповідності до потреб сучасного ІТ-ринку, питання працевлаштування та практичної підготовки випускників тощо.


У процесі обговорення цих питань керівник Центру Сертифікованого Навчання «Проком» Столярчук І.А. внесла свої пропозиції стосовно организації практики студентів, залучення фахівців ІТ-компаній до навчального процесу, підвищення кваліфікації викладачів та подолання проблем впровадження елементів дуальної освіти в навчальний процес закладу.


Компанія ТОВ «Проком» висловлює щиру подяку факультету Інформаційних технологій НУБіП України та доктору педагогічних наук, професору, декану факультету Олені Глазуновій за постійну плідну співпрацю та активне залучення нашої компанії до процесу підготовки вітчизняних ІТ-фахівців.