Тестування «Професіонал»

Сертифікат «Професіонал» — офіційний документ, що підтверджує компетентність користувача або програміста, його вміння грамотно користуватися програмами автоматизації обліку систем BAS (Business Automation Software).

Пройти тестування «Професіонал» та отримати сертифікат можна у навчальному центру «Проком» - Авторизованому центрі сертифікації

Переваги при отриманні сертифікату «Професіонал» для користувача:

  • Підтверджені офіційним документом висока кваліфікація і рівень практичної підготовки до роботи із затребуваною програмою/платформою для автоматизації обліку та управління.

  • Переваги при побудові кар'єри або прийомі на роботу.

  • Повага і довіра керівництва та колег.

  • Упевненість у власних знаннях і уміннях.

  • Доступ до наступного рівня іспитів - Спеціаліст.

Переваги при отриманні сертифікату «Професіонал» для працедавців:

  • Прийом на роботу фахівця високого класу, який здатний ефективно і коректно використовувати вбудований функціонал BAS та розуміє логіку проектування бізнес-процесів підприємства засобами цього ПЗ.

  • Об'єктивна оцінка професійних здібностей при підборі кандидатів на посаду або при просуванні співробітників по службі.

  • Підвищення ефективності роботи підприємства і мінімізація ризиків процесу автоматизації.

Кількість питань у тесті та необхідна кількість вірних відповідей. Тестування включає в себе індивідуальний набір з 14 питань по чотири-п'ять варіантів відповідей у кожному, з яких потрібно обрати одну - найбільш повну та правильну. Для успішного проходження тестування потрібно дати правильні відповіді як мінімум на 12 питань з 14.

Тривалість та формат тесту Тривалість тесту складає 30 хвилин. Тест здається в електронному вигляді в одному з центрів сертифікації. Результат тестування Ви дізнаєтесь одразу по завершенню. Якщо тест зданий, то Ви отримаєте сертифікат «Професіонал» протягом 2-3 місяців. У разі невдалого тестування Ви маєте одну безкоштовну спробу перездачі тесту.

Залишились питання? Телефонуйте: ☎ (067) 30-067-50, (099) 30-099-50 або напишіть на пошту: csn.procom@gmail.com і наші адміністратори допоможуть їх вирішити.