Короткий огляд підсистем прикладного рішення
«Управління торговим
підприємством 8» і основні принципи
їх взаємодії в рамках управлінського обліку
Завантажити ЗМІСТ СЕМІНАРУ
Мета семінару:
Продемонструвати слухачам основні принципи взаємодії підсистем прикладного рішення «Управління торговим підприємством 8» в рамках управлінського обліку, розглянути їх взаємозв'язок на конкретних прикладах за допомогою стандартного документообігу зі стислим обґрунтуванням ролі основоположної довідкової інформації в даному взаємозв'язку, проаналізувати розглянуті операції за допомогою різних видів звітності.
Слухачі семінару:
Управлінці, менеджери, а також програмісти, які займаються впровадженням «1С:Підприємство 8» на торговельних підприємствах, які прагнуть:
- визначитися з вибором прикладного рішення на платформі «1С:Підприємство 8» для впровадження на власному підприємстві;
- сформувати цілісне уявлення про взаємозв'язок основних підсистем прикладного рішення «1С:Підприємство. Управління торговим підприємством 8 для України» в рамках управлінського обліку;
- розібратися в основних відмінностях даного прикладного рішення «Управління торгівлею 8».
Формат семінару:
Семінар представлений у вигляді презентації. Всю теоретичну інформацію проілюстровано на конкретних прикладах. Довідкова інформація розглядається оглядово, викладач звертає увагу слухачів на основні довідники, на яких базується дана підсистема і які мають свої виняткові особливості. Основний акцент спрямований на розгляд документообігу, що впливає на взаємозв'язок підсистем прикладного рішення.
Серед підсистем розглядаються: ціноутворення, склад, закупівлі і продажі, грошові кошти, роздріб, виробництво, управління відносинами з покупцями і постачальниками. Приділяється увага календарному плануванню закупівель і продажів, демонструється робота з платіжним календарем.
Підсистема «Кадровий облік і розрахунок заробітної плати» в даному семінарі не розглядається. За бажанням слухачів вона може бути висвітлена на прикладі даного прикладного рішення в рамках семінарів, спрямованих суто на вивчення концепції кадрового обліку і механізмів розрахунку заробітної плати.
Роз'яснюється технологія аналізу інформації в звітах.
Тривалість і графік семінару:
Тривалість семінару – 5 академічних годин.
Примітки:
- Рекомендований графік проведення семінару – по 5 годин протягом двох днів. Кількість учасників семінару – від 4 до 6 осіб;
- розклад складається індивідуально для кожної групи;
- 1 академічна година = 45 хвилин.
Матеріали, які надаються слухачу: