Python 3. Основи програмування. Модуль 2

Python 3. Основи програмування. Модуль 2
від 690 грн.
1 місяць
67 грн./год
Записатися на курс
Задати питання
розклад складається індивідуально для кожної групи
1 академічна година = 45 хвилин

Навчальний курс: Python 3. Основи програмування для школярів.

Модуль 2

Вартість курсу - 990 грн.

Акційна вартість на навчання онлайн - 690 грн.

Курс «Основи програмування на мові «Python 3» для школярів» складається з 4 модулів і буде тривати цілий навчальний рік. Він розрахований на дітей 12-18 років .

У другому модулі буде 12 занять, які проходять один раз на тиждень.

Метою другого модулю є поглиблення знань, набутих у першому модулі, та використання їх для самостійної розробки комп’ютерних ігор. Основою курсу є створення своїх варіантів популярних 2D ігор. Тепер ми не тільки граємо, а й створюємо ігри, які не соромно і друзям показати.

А на перервах ми будемо грати у вікторини, розв’язувати задачі та обговорювати свої досягнення з чаєм та печивом, як справжні програмісти. По завершенню навчання всі учні отримають сертифікати!

Тепер докладніше. На другому модулі познайомимося з:

 • організацією розробки складних проектів;
 • системою контроля версій та хостинга IT проектів GitHub;
 • правилами створення алгоритмів;
 • блок-схемами;
 • • основами дизайну ігор;

Навчимося:

 • створювати власні зображення для ігор;
 • оптимізувати алгоритми;
 • працювати в проектній команді та розподіляти задачіt;
 • самостійно програмувати складні додатки.

По завершенню модуля у кожного учня будуть власні варіанти відомих комп’ютерних ігор та серйозні знання у програмуванні на мові Python 3.

Тривалість модулю: 32 академічні години. Повний курс навчання складається з 4-х модулів.

Рекомендований графік навчання: 1 раз в тиждень по 2,7 академічні години.

Примітки:

 • розклад складається індивідуально для кожної групи;
 • 1 академічна година = 45 хвилин.

Матеріали, які видаються учням:

 • методичний посібник
 • свідоцтво єдиного зразка
 • додаткові навчальні матеріали.
Записатися на курс
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Повернутися до Переліку

Ми не тільки навчаємо користувачів та програмістів програмного забезпечення BAS та інших програм автоматизації, а й самі займаємось підтримкою та впровадженням цих продуктів, що гарантує професійну компетентність та обізнаність у предметній області викладацького складу центру. А наші статуси ЦСН (Центр Сертифікованого Навчання) та АЦС (Авторизований Центр Сертифікації) забезпечать слухачам отримання по закінченню навчання свідоцтв та сертифікатів, офіційно підтверджуючих факт навчання та отриману кваліфікацію. Все це разом та наші щирі зусилля, повага до клієнта і спрямованість на результат допомагають нам вже багато років готувати найкращих фахівців-практиків та надавати їм необхідні для вдалого працевлаштування і актуальні на ринку праці навички та знання, які підтверджені сотнями відгуків наших слухачів.

Для того, щоб Вам було зручно зорієнтуватись на нашому сайті, курси центру поділено на категорії.

Відкривши кожну категорію, Ви побачите перелік курсів відповідного напрямку, а нижче можна ознайомитись із загальним описом курсів категорії та знайти інформацію, що допоможе Вам визначитись з вибором.

Зміст, ціну, формат та іншу детальну інформацію Ви зможете знайти на сторінці обраного курсу. По більшості курсів там же Ви знайдете стислі інформативні відео, в яких ми за декілька хвилин надаємо відповіді на всі найбільш актуальні питання наших потенційних клієнтів.

Якщо ж Ви ще не визначились з вибором чи потребуєте додаткової інформації, ми завжди на зв’язку! Подзвоніть за телефонами: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50 і наші викладачі-консультанти з задоволенням допоможуть Вам підібрати курс і проконсультують по іншим питанням.