Вирішення оперативних задач в системі BAS

Вирішення оперативних задач в системі BAS
від 3950 грн.
42 години
Записатися
Задати питання
розклад складається індивідуально для кожної групи
1 академічна година = 45 хвилин

Сертифікований курс: Конфігурування в системі BAS.
Вирішення оперативних задач


Вартість курсу - 5640 грн.

Акційна вартість навчання онлайн 3950 грн.
10% вартості кожного курсу – перераховуємо на допомогу ЗСУ!
Можлива оплата частинами. Отримуйте додаткову знижку 3% при повній оплаті курсу!


Мета курсу:

  • Ознайомити слухачів з функціоналом, термінологією, об'єктами і механізмами системи BAS, призначеними для автоматизації оперативних задач.
  • Дати слухачам навички самостійної роботи зі створення рішень в області оперативного обліку в системі BAS.
  • Допомогти в отриманні цілісного уявлення про платформу BAS як інструменту для вирішення оперативних облікових задач..
  • В рамках курсу розглядаються додаткові завдання, розроблені викладачами навчального центру. Можна також отримати рекомендації щодо рішенням будь-яких інших задач.

З детальним планом курсу можна ознайомитись за посиланням ЗМІСТ КУРСУ

Слухачі курсу:

Курс буде корисним для подальшої підготовки фахівців конфігурування та програмування в системі BAS після успішного закінчення курсу «Введення в конфігурування в системі BAS. Основні об’єкти»

Формат курсу:

Викладач пояснює механізми, формулює навчальні завдання і допомагає в ході тренінгів виконати їх слухачам. Акцент в ході курсу робиться на виробленні і закріпленні навичок роботи з об'єктами системи BAS з реалізації управлінського обліку.

Курс доступний у двох форматах: індивідуальний відеокурс та групові онлайн-заняття.

Групові онлайн-заняття проводяться в форматі відео-конференції, де слухачі спілкуються з викладачем, а викладач бачить екрани слухачів і виправляє помилки. В цьому форматі доступні також відео-записи занять кожної окремої групи.

Індивідуальні відео-курси передбачають самостійну роботу по відео з перевіркою домашніх завдань, зворотній зв'язок з викладачем по поточним питанням у персональному чаті та відео-консультаціями з викладачем після вивчення окремих блоків курсу.

Викладач курсу:

Столярчук Ірина Аркадіївна

 Столярчук Ірина Аркадіївна – сертифікований викладач, кандидат фізико-математичних наук, проведено навчання 1500+ користувачів та 1000+ програмістів

Переваги:

Контур лица с солнцезащитными очками

навчання проводять сертифіковані спеціалісти з практичним досвідом

Подключения

ексклюзивна методика навчання в маленьких-групах (4-6 осіб) з чітким розкладом

Ноутбук

тільки практичні заняття

Значок буфера обмена

офіційне свідоцтво САБ («Спілки Автоматизаторів Бізнесу»)

Герой (мужчина)

можливість безкоштовного тестування на сертифікат «Професіонал»

Пользователи

графік навчання складається з урахуванням побажань кожного слухача

Тривалість і графік курсу:

Курс включає в себе 42 академічних години практичних занять (рекомендований графік навчання – 3 дні в тиждень по 5 годин в день).

Примітки:

  • розклад складається індивідуально для кожної групи;
  • 1 академічна година = 45 хвилин.

Матеріали, які надаються слухачу:

Записатися
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Відгуки про курс Вирішення оперативних задач в системі BAS

Дмитрик Михайло Васильович


Курси дуже сподобались, інформація надходила дуже легко, зрозуміло. У ЦСО "Проком" дуже хороші викладачі, які надають всю необхідну інформацію у повному обсязі. Зручний графік. Рекомендую.

Альошин Владислав


Дуже сподобалось. Такий курс навчання надав дуже чудові знання. Також сподобалась атмосфера навчання: группа з 5 чоловік, тому кожному з слухачів курсу приділялось достатньо уваги зі сторони викладача, а перерва в процесі навчання з чаєпиттям надають навчанню приємну, домашню атмосферу. Виклад матеріалу на високому рівні, все доступно і зрозуміло. На поставлені запитання надавалась обгрунтована відповідь.

Васлоян Валерий Леонидович


Доброжелательная атмосфера. высокое знание преподаваемого материала. Уважительное отношение к каждому обучаемому. Полные ответы на задаваемые вопросы. Организация учебного процесса на должном высоком квалифицированном уровне. После прохождения обучения знания можно сразу применить в практической работе. 

Повернутися до Переліку

Ми не тільки навчаємо користувачів та програмістів програмного забезпечення BAS та інших програм автоматизації, а й самі займаємось підтримкою та впровадженням цих продуктів, що гарантує професійну компетентність та обізнаність у предметній області викладацького складу центру. А наші статуси ЦСН (Центр Сертифікованого Навчання) та АЦС (Авторизований Центр Сертифікації) забезпечать слухачам отримання по закінченню навчання свідоцтв та сертифікатів, офіційно підтверджуючих факт навчання та отриману кваліфікацію. Все це разом та наші щирі зусилля, повага до клієнта і спрямованість на результат допомагають нам вже багато років готувати найкращих фахівців-практиків та надавати їм необхідні для вдалого працевлаштування і актуальні на ринку праці навички та знання, які підтверджені сотнями відгуків наших слухачів.

Для того, щоб Вам було зручно зорієнтуватись на нашому сайті, курси центру поділено на категорії.

Відкривши кожну категорію, Ви побачите перелік курсів відповідного напрямку, а нижче можна ознайомитись із загальним описом курсів категорії та знайти інформацію, що допоможе Вам визначитись з вибором.

Зміст, ціну, формат та іншу детальну інформацію Ви зможете знайти на сторінці обраного курсу. По більшості курсів там же Ви знайдете стислі інформативні відео, в яких ми за декілька хвилин надаємо відповіді на всі найбільш актуальні питання наших потенційних клієнтів.

Якщо ж Ви ще не визначились з вибором чи потребуєте додаткової інформації, ми завжди на зв’язку! Подзвоніть за телефонами: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50 і наші викладачі-консультанти з задоволенням допоможуть Вам підібрати курс і проконсультують по іншим питанням.