Решение оперативных задач

2400 грн.
42
Записаться Задать Вопрос

Конфігурування в системі "1С:Підприємство 8".
  Вирішення оперативних задач


 Мета курсу:

  • Ознайомити слухачів з функціоналом, термінологією, об'єктами і механізмами платформи "1С:Підприємство 8", призначеними для автоматизації оперативних задач.
  • Дати слухачам навички самостійної роботи зі створення рішень в області оперативного обліку в системі «1С:Підприємство 8».
  • Допомогти в отриманні цілісного уявлення про платформу  «1С:Підприємство 8» як інструменту для вирішення оперативних облікових задач..
  • В рамках курсу розглядаються додаткові завдання, розроблені викладачами навчального центру. Можна також отримати рекомендації щодо рішенням будь-яких інших задач.

Слухачі курсу:

Курс буде корисним для подальшої підготовки фахівців конфігурування та програмування в інструментальному середовищі "1C:Підприємство 8" після успішного закінчення курсу «Введення в конфігурування в системі "1C:Підприємство 8". Основні об’єкти»

Формат курсу:

Викладач пояснює механізми, формулює навчальні завдання і допомагає в ході тренінгів виконати їх слухачам. Акцент в ході курсу робиться на виробленні і закріпленні навичок роботи з об'єктами платформи "1C:Підприємство 8" з реалізації управлінського обліку.

Тривалість і графік курсу:

Курс включає в себе 42 академічних години практичних занять (рекомендований графік навчання –  3 дні в тиждень по 5 годин в день) і 2,5 години консультацій перед здачею тесту «1С: Підприємство. Професіонал».

Примітки:

  • розклад складається індивідуально для кожної групи;
  • 1 академічна година = 45 хвилин.

Матеріали, які надаються слухачу:


Завантажити
ЗМІСТ КУРСУ
Записаться
Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с Вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.

Характеристики

Продолжительность курса 42
Вернуться к списку

Хмарні сервіси наших партнерів