Використання запитів у системі "1С:Підприємство"

1820 грн.
26
Записаться Задать Вопрос

Використання запитів в системі "1С:Підприємство 8"


Мета курсу:

Ознайомити слухачів з особливостями мови запитів системи "1С:Підприємство 8" з використанням самого об'єкта «Запит» , порядком роботи з результатом запиту, вибірки з результату запиту та ін. Допомогти слухачам курсу набути практичних навичок з написання запитів як «вручну», так і з використанням конструктора запитів.

Слухачі курсу:

Курс орієнтований на слухачів, що мають досвід роботи з платформою "1С:Підприємство 8" і уявлення про функціональність і особливості налаштування об'єктів конфігурації, а також володіють навичками програмування на вбудованій мові системи.

Формат курсу:

Курс побудований у вигляді практичних прикладів написання запитів у системі "1С:Підприємство 8". В рамках даного курсу розглядається мова запитів і конструктор запитів, об'єкт «Запит», особливості таблиць інформаційної бази, інші об'єкти системи, їх властивості і методи.

Тривалість і графік курсу:

Курс включає в себе 26 академічних годин практичних занять (рекомендований графік навчання –  5 годин в день через день. При такому графіку загальна тривалість навчання складе 5 днів або 1 тиждень + 2 заняття)

Примітки:

  • розклад складається індивідуально для кожної групи;
  • 1 академічна година = 45 хвилин.

Матеріали, які надаються слухачу:


Завантажити ЗМІСТ КУРСУ
Записаться
Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с Вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.

Характеристики

Продолжительность курса 26
Вернуться к списку

Хмарні сервіси наших партнерів