Використання запитів у системі BAS

Використання запитів у системі BAS
від 2950 грн.
26 годин
Записатися
Задати питання
розклад складається індивідуально для кожної групи
1 академічна година = 45 хвилин

Сертифікований курс: Використання запитів в системі BAS


Вартість курсу - 4215 грн.

Акційна вартість навчання онлайн 2950 грн.
10% вартості кожного курсу – перераховуємо на допомогу ЗСУ!
Можлива оплата частинами. Отримуйте додаткову знижку 3% при повній оплаті курсу!

Мета курсу:

Ознайомити слухачів з особливостями мови запитів системи BAS з використанням самого об'єкта «Запит», порядком роботи з результатом запиту, вибірки з результату запиту та ін. Допомогти слухачам курсу набути практичних навичок з написання запитів як «вручну», так і з використанням конструктора запитів.

З детальним планом курсу можна ознайомитись за посиланням ЗМІСТ КУРСУ

Слухачі курсу:

Курс орієнтований на слухачів, що мають досвід роботи з системою BAS і уявлення про функціональність і особливості налаштування об'єктів конфігурації, а також володіють навичками програмування на вбудованій мові системи.

Формат курсу:

Курс побудований у вигляді практичних прикладів написання запитів у системі BAS. В рамках даного курсу розглядається мова запитів і конструктор запитів, об'єкт «Запит», особливості таблиць інформаційної бази, інші об'єкти системи, їх властивості і методи.

Курс доступний у двох форматах: індивідуальний відеокурс та групові онлайн-заняття.

Групові онлайн-заняття проводяться в форматі відео-конференції, де слухачі спілкуються з викладачем, а викладач бачить екрани слухачів і виправляє помилки. В цьому форматі доступні також відео-записи занять кожної окремої групи.

Індивідуальні відео-курси передбачають самостійну роботу по відео з перевіркою домашніх завдань, зворотній зв'язок з викладачем по поточним питанням у персональному чаті та відео-консультаціями з викладачем після вивчення окремих блоків курсу.

Викладач курсу:

Столярчук Ірина Аркадіївна

 Столярчук Ірина Аркадіївна – сертифікований викладач, кандидат фізико-математичних наук, проведено навчання 1500+ користувачів та 1000+ програмістів

Мелюх Валентина Петрівна

 Мелюх Валентина Петрівна – практикуючий консультант та методист, викладач, проведено навчання 850+ користувачів та 500+ програмістів

Переваги:

Контур лица с солнцезащитными очками

навчання проводять сертифіковані спеціалісти з практичним досвідом

Подключения

ексклюзивна методика навчання в маленьких групах (4-6 осіб) з чітким розкладом

Ноутбук

тільки практичні заняття

Значок буфера обмена

офіційне свідоцтво САБ («Спілки Автоматизаторів Бізнесу»)

Герой (мужчина)

можливість безкоштовного тестування на сертифікат «Професіонал»

Пользователи

графік навчання складається з урахуванням побажань кожного слухача

Тривалість і графік курсу:

Курс включає в себе 26 академічних годин практичних занять (рекомендований графік навчання –  5 годин в день через день. При такому графіку загальна тривалість навчання складе 5 днів або 1 тиждень + 2 заняття)

Примітки:

  • розклад складається індивідуально для кожної групи;
  • 1 академічна година = 45 хвилин.

Матеріали, які надаються слухачу:

Записатися
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Відгуки про курс Використання запитів у системі BAS

Стародуб Дмитрий


Очень доволен работой ЦСО "Проком". Прослушал уже два курса и нет никаких замечаний ни к организации проведения, ни к проведению самих занятий. Организационные вопросы решаются оперативно. Материал на занятиях излагается доступно и понятно. Преподаватель всегда помогает с возникающими вопросами.

Пальчиковский Сергей


В ЦСО «Проком» работают квалифицированные преподаватели знающие свое дело, отзывчивые и всегда готовы помочь в проблеме. Уютные классы и хороший уровень компьютерной техники. А перерывы в процессе обучения с чаепитием придают обучению уютную, домашнюю обстановку.

Бирук Виктор


В целом работой ЦСО удовлетворен. До курсов: по телефону получал полную информацию, которую хотел получить. Перед началом курсов: при формировании группы работники центра обзванивали будущих участников, согласовывали время занятий и начало курса. Во время обучения: повезло с преподавателем, или здесь все такие? :) Грамотное, спокойное, вдумчивое изложение. Спасибо!

Повернутися до Переліку

Ми не тільки навчаємо користувачів та програмістів програмного забезпечення BAS та інших програм автоматизації, а й самі займаємось підтримкою та впровадженням цих продуктів, що гарантує професійну компетентність та обізнаність у предметній області викладацького складу центру. А наші статуси ЦСН (Центр Сертифікованого Навчання) та АЦС (Авторизований Центр Сертифікації) забезпечать слухачам отримання по закінченню навчання свідоцтв та сертифікатів, офіційно підтверджуючих факт навчання та отриману кваліфікацію. Все це разом та наші щирі зусилля, повага до клієнта і спрямованість на результат допомагають нам вже багато років готувати найкращих фахівців-практиків та надавати їм необхідні для вдалого працевлаштування і актуальні на ринку праці навички та знання, які підтверджені сотнями відгуків наших слухачів.

Для того, щоб Вам було зручно зорієнтуватись на нашому сайті, курси центру поділено на категорії.

Відкривши кожну категорію, Ви побачите перелік курсів відповідного напрямку, а нижче можна ознайомитись із загальним описом курсів категорії та знайти інформацію, що допоможе Вам визначитись з вибором.

Зміст, ціну, формат та іншу детальну інформацію Ви зможете знайти на сторінці обраного курсу. По більшості курсів там же Ви знайдете стислі інформативні відео, в яких ми за декілька хвилин надаємо відповіді на всі найбільш актуальні питання наших потенційних клієнтів.

Якщо ж Ви ще не визначились з вибором чи потребуєте додаткової інформації, ми завжди на зв’язку! Подзвоніть за телефонами: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50 і наші викладачі-консультанти з задоволенням допоможуть Вам підібрати курс і проконсультують по іншим питанням.