Конфігурування та програмування в системі BAS. Основні об'єкти

Конфігурування та програмування в системі BAS. Основні об'єкти

Конфігурування та програмування в системі BAS. Основні об'єкти
від 5350 грн.
58 годин
Записатися
Задати питання
розклад складається індивідуально для кожної групи
1 академічна година = 45 хвилин

Сертифікований курс: Введення в конфігурування та програмування в системі BAS. Основні об’єкти


Вартість курсу - 7643 грн.

Акційна вартість навчання онлайн 5350 грн.
10% вартості кожного курсу – перераховуємо на допомогу ЗСУ!
Можлива оплата частинами. Отримуйте додаткову знижку 3% при повній оплаті курсу!


Мета курсу:

Дати слухачам системне уявлення про основні об'єкти та механізми системи та сформувати початкові навички програмування, конфігурування, адміністрування в системі продуктів лінійки BAS (Business Automation Software) у режимі керованого додатка на прикладі комплексних задач.

З метою систематизації знань слухачів із досвідом розробки у сертифікований курс додано низку додаткових завдань підвищеної складності по базовим темам. З детальним планом курсу можна ознайомитись за посиланням ЗМІСТ КУРСУ та у відео: https://youtu.be/Ll0-MUFDbTc

Слухачі курсу:

Курс орієнтований на програмістів-початківців, на фахівців з досвідом роботи в попередніх версіях програми BAS та тих розробників, хто бажає систематизувати та структурувати свої знання та навички.

Формат курсу:

Курс побудований у вигляді наскрізного прикладу створення «нової» конфігурації BAS. На заняттях виконуються тільки практичні завдання. Після занять організується допомога та контроль за виконанням домашніх практикумів. Теоретична інформація та знайомство з базовим глосарієм надається через сертифікований посібник та ексклюзивні навчальні презентації.

Курс доступний у двох форматах: індивідуальний відеокурс та групові онлайн-заняття.

Групові онлайн-заняття проводяться в форматі відео-конференції, де слухачі спілкуються з викладачем, а викладач бачить екрани слухачів і виправляє помилки. В цьому форматі доступні також відео-записи занять кожної окремої групи.

Індивідуальні відео-курси передбачають самостійну роботу по відео з перевіркою домашніх завдань, зворотній зв'язок з викладачем по поточним питанням у персональному чаті та відео-консультаціями з викладачем після вивчення окремих блоків курсу.

Викладачі курсу:

Столярчук Ірина Аркадіївна

 Столярчук Ірина Аркадіївна – сертифікований викладач, кандидат фізико-математичних наук, проведено навчання 1500+ користувачів та 1000+ програмістів

Колупаєв Дмитро Андрійович

 Колупаєв Дмитро Андрійович – практикуючий програміст, викладач, проведено навчання 100+ програмістів

Мелюх Валентина Петрівна

 Мелюх Валентина Петрівна – практикуючий консультант та методист, викладач, проведено навчання 850+ користувачів та 500+ програмістів

Майстренко Євгенія Валеріївна

 Майстренко Євгенія Валеріївна – практикуючий програміст та методист, викладач, проведено навчання 500+ користувачів та 200+ програмістів

Переваги:

Контур лица с солнцезащитными очками

навчання проводять сертифіковані спеціалісти з практичним досвідом

Подключения

ексклюзивна методика навчання в маленьких групах (4-6 осіб) з чітким розкладом

Ноутбук

тільки практичні заняття

Значок буфера обмена

офіційне свідоцтво САБ («Спілки Автоматизаторів Бізнесу»)

Герой (мужчина)

можливість безкоштовного тестування на сертифікат «Професіонал»

Пользователи

графік навчання складається з урахуванням побажань кожного слухача

Тривалість і графік курсу:

Курс включає в себе 58 академічних годин практичних занять: 24 години сертифікованого курсу + 34 години додаткових начальних матеріалів від викладачів ЦСН "Проком". Для відеокурсів додається 3 години консультації з викладачем.

Рекомендований графік навчання: 3 дні в тиждень по 4 академічні години в день. При такому графіку тривалість курсу складає 1 місяць.

Можливі коригування графіку з урахуванням побажань слухачів.

Примітки:

  • розклад складається індивідуально для кожної групи;
  • 1 академічна година = 45 хвилин.

Матеріали, які надаються слухачу:

Записатися
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Відгуки про курс Конфігурування та програмування в системі BAS. Основні об'єкти

Люльченко Анна


Это был мой вводный курс в программирование "1С:Підприємство". Качество подачи информации супер. С первых двух-трех занятий, кажется что "погорячилась" и это очень сложно, но потом приходит понимание и все встает на свои места, преподаватель помогает разложить "по полочкам". Главное - следовать всем рекомендациям и выполнять домашние задания, которые помогают закрепить материал. Хочу выразить благодарность "Проком" и в частности Столярчук Ирине Аркадьевне.

Солодун Катерина


Проходила курс “Введення в конфігурування в системі "1C:Підприємство 8". Основні об’єкти” в червні 2020. Скептично ставилася до подібних он-лайн форматів навчання (раніше не було подібного досвіду) але все пройшло на високому рівні: і подача матеріалу, і узгодження графіку навчання і організація самого процесу. Завжди був зворотний зв'язок, перевірка ДЗ і відповіді на поточні питання. Отримала корисні знання і досвід. Бажаю компанії успіхів, фінансової стабільності та процвітання.

Подорожний Алексей


Компания «Проком» обладает всеми необходимыми характеристиками для того, чтобы выпустить «реально» профессионала в своем деле, об этом я лично был наслышан от своих коллег, которые проходили курс обучения в ЦСО «Проком». Полагаясь на отзывы своих коллег, я подал заявку на прохождение курса в ЦСО «Проком» «Основные объекты», и все, что говорили коллеги, подтвердилось, обучение проходит на наивысшем уровне, все доступно и понятно. Успехов Вам!

Повернутися до Переліку

Ми не тільки навчаємо користувачів та програмістів програмного забезпечення BAS та інших програм автоматизації, а й самі займаємось підтримкою та впровадженням цих продуктів, що гарантує професійну компетентність та обізнаність у предметній області викладацького складу центру. А наші статуси ЦСН (Центр Сертифікованого Навчання) та АЦС (Авторизований Центр Сертифікації) забезпечать слухачам отримання по закінченню навчання свідоцтв та сертифікатів, офіційно підтверджуючих факт навчання та отриману кваліфікацію. Все це разом та наші щирі зусилля, повага до клієнта і спрямованість на результат допомагають нам вже багато років готувати найкращих фахівців-практиків та надавати їм необхідні для вдалого працевлаштування і актуальні на ринку праці навички та знання, які підтверджені сотнями відгуків наших слухачів.

Для того, щоб Вам було зручно зорієнтуватись на нашому сайті, курси центру поділено на категорії.

Відкривши кожну категорію, Ви побачите перелік курсів відповідного напрямку, а нижче можна ознайомитись із загальним описом курсів категорії та знайти інформацію, що допоможе Вам визначитись з вибором.

Зміст, ціну, формат та іншу детальну інформацію Ви зможете знайти на сторінці обраного курсу. По більшості курсів там же Ви знайдете стислі інформативні відео, в яких ми за декілька хвилин надаємо відповіді на всі найбільш актуальні питання наших потенційних клієнтів.

Якщо ж Ви ще не визначились з вибором чи потребуєте додаткової інформації, ми завжди на зв’язку! Подзвоніть за телефонами: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50 і наші викладачі-консультанти з задоволенням допоможуть Вам підібрати курс і проконсультують по іншим питанням.