Курси для програмістів BAS


ЦСН «Проком» в блоці «Курси для програмістів BAS» пропонує широку лінійку курсів з розробки та програмування в системі BAS.

Чому варто обрати наш навчальний центр і що ми пропонуємо нашим слухачам?

Центр Сертифікованого Навчання «Проком» працює при компанії, що займається впровадженням і супроводом програмних продуктів BAS та інших систем автоматизації бізнесу вже понад 30 років. Наші викладачі самі є програмістами і консультантами, які приймають участь в реальних проектах впровадження. Тому ми дійсно розуміємо з якими задачами та проблемами стикаються спеціалісти в цій галузі та маємо багаторічний досвід підготовки фахівців і відпрацьовані методики їх навчання. А сертифікація центру і його викладачів гарантує слухачу якість і належний рівень освітнього процесу та отримання по закінченні курсів необхідних для працевлаштування і подальшої професійної кар'єри свідоцтв та сертифікатів.

Як розібратися в переліку курсів для програмістів та обрати той, що потрібно саме Вам?

Курси програмування BAS скомплектовано таким чином, щоб слухач нашого центру мав можливість почати з азів, опанувати всі необхідні навички та знання з розробки та супроводу прикладних рішень і завершити свою професійну освіту практичним тренінгом з підготовки до іспиту Спеціаліст по програмуванню систем BAS.
При цьому курси можна проходити як по одному, так і в комплексі та підбирати в залежності від професійного рівня і потреб слухача.

Курси програмування BAS можна поділити на чотири категорії:

Детальніше: для кого призначений кожний курс та які задачі він вирішує?

Перший (початковий) етап підготовки

Стартовий курс «Конфігурування та програмування в системі BAS. Основні об'єкти»:

  • Призначено для початківців, які бажають спробувати себе в галузі розробки та адміністрування в системі BAS;

  • Ми запрошуємо на курс і розробників, які вже мають практичний досвід, але відчувають необхідність в систематизації своїх знань, хочуть зрозуміти логіку побудови програмного коду та сучасні стандарти розробки з використанням об’єктної та табличної моделі. 

  • Курс рекомендовано і для консультантів та аналітиків в цих системах з метою ознайомлення зі структурою програми та основами і базовими інструментами створення та доопрацювання конфігурацій. 

  • Крім того курс стане в нагоді для співробітників підприємств, які приймають участь зі сторони замовника в проектах впровадження BAS, оскільки допоможе вирішувати завдання коректної постановки задачі, комунікації з фахівцями відділів впроваджень та виконувати частину доопрацювань конфігурації без залучення сторонніх спеціалістів.

Курс є сертифікованим, тому всі слухачі отримують свідоцтво про проходження курсу від САБ (Спілки Автоматизаторів Бізнесу). Відзначимо, що свідоцтво не оцінює якість засвоєння матеріалу. Останню задачу вирішують професійні іспити: тест «Професіонал» та екзамен Спеціаліст по програмуванню систем BAS.

Вже після курсу «Конфігурування та програмування в системі BAS. Основні об'єкти» можна безкоштовно пройти тестування Професіонал. Цей тест є першим кроком професійної сертифікації, а його успішне проходження вагомим аргументом до Вашого резюме і необхідною умовою допуску до іспиту Спеціаліст.

Курси другого рівня

«Використання запитів у системі BAS» і «Розробка звітів на СКД в системі BAS» є курсами другого рівня у тому сенсі, що вони вже передбачають наявність базової підготовки та деякого практичного досвіду програмування. При цьому ми відносимо їх до курсів загального призначення, оскільки вони будуть корисні для всіх розробників, не залежно від їх спеціалізації та тих конфігурацій, які вони супроводжують.

Метою курсу «Використання запитів у системі BAS» є повноцінне вивчення мови запитів, заглиблене знайомство з особливостями реальних, віртуальних та тимчасових таблиць інформаційної бази, детальне вивчення програмного оперування об'єктом «Запит» та обробкою його результату.

На курсі «Розробка звітів на СКД в системі BAS» Ви зможете швидко та ефективно засвоїти всі можливості, які надає Система компонування даних. Зрозумієте як використовувати цей достатньо складний інструмент: від настройок (доступних і в режимі користувача) до управління всіма етапами компонування даних за допомогою вбудованої мови системи.

Курси за напрямками професійної спеціалізації також передбачають наявність у слухача практичного досвіду програмування та конфігурування в системі BAS. Але на відміну від курсів загальної підготовки вони орієнтовані на тих слухачів, які бажають заглибити практичні навички роботи з об’єктами та механізмами системи, що приймають участь у автоматизації оперативного/управлінського обліку («Конфігурування в системі BAS. Вирішення оперативних задач») або бухгалтерського обліку («Вирішення бухгалтерських задач в системі BAS»).

Завершальний етап підготовки

Завершальним етапом підготовки фахівця-розробника безумовно можна вважати здачу професійного іспиту, якій підтверджує кваліфікацію фахівця. Тренінг підготовки до іспиту «Спеціаліст по програмуванню систем BAS» розроблено в унікальному форматі. Формат курсу передбачає не тільки ознайомлення з прикладами практичної реалізації екзаменаційних задач, а і напрацювання у слухачів власних навичок роботи з завданнями іспиту. При цьому після виконання завдань викладач сумісно зі слухачами проводить аналіз реалізації задач з точки зору їх коректності та відповідності до вимог і стандартів.

В якому форматі проходять курси?

Курси програмування BAS проходять офлайн та онлайн. Для офлайн навчання ми пропонуємо 3 навчальні локації в різних районах Києва та 1 локацію у місті Запоріжжі. Курси програмування BAS в Києві проводяться у Печерському, Голосіївському та Дарницькому районах. Курси програмування BAS у Запоріжжі проводяться у Вознесенівському районі.

Унікальна методика онлайн навчання від ЦСН «Проком» максимально імітує умови аудиторного навчання. Для онлайн навчання діє система додаткових знижок, крім того є можливість повторювати матеріал за допомогою відеозаписів власних занять.

Чи можна отримати консультацію з підбору курсу та пройти пробне заняття?

Детально зі змістом та іншою інформацією по кожному курсу блоку «BAS програмування» Ви можете ознайомитись на сторінках опису курсів. А якщо залишились питання, фахівці центру із задоволенням дадуть на них максимально детальні відповіді та допоможуть Вам зорієнтуватись при підборі курсу і формату навчання.

Телефонуйте: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50.

Ви можете також перед стартом занять поспілкуватись з викладачем курсу або пройти безкоштовне пробне заняття (для стартового курсу), щоб оцінити рівень викладання та зрозуміти наскільки комфортним буде для Вас подальше навчання.

Ми завжди на зв’язку і відкриті до спілкування! Чекаємо на Вас в наших аудиторіях та на онлайн-заняттях!


Ми не тільки навчаємо користувачів та програмістів програмного забезпечення BAS та інших програм автоматизації, а й самі займаємось підтримкою та впровадженням цих продуктів, що гарантує професійну компетентність та обізнаність у предметній області викладацького складу центру. А наші статуси ЦСН (Центр Сертифікованого Навчання) та АЦС (Авторизований Центр Сертифікації) забезпечать слухачам отримання по закінченню навчання свідоцтв та сертифікатів, офіційно підтверджуючих факт навчання та отриману кваліфікацію. Все це разом та наші щирі зусилля, повага до клієнта і спрямованість на результат допомагають нам вже багато років готувати найкращих фахівців-практиків та надавати їм необхідні для вдалого працевлаштування і актуальні на ринку праці навички та знання, які підтверджені сотнями відгуків наших слухачів.

Для того, щоб Вам було зручно зорієнтуватись на нашому сайті, курси центру поділено на категорії.

Відкривши кожну категорію, Ви побачите перелік курсів відповідного напрямку, а нижче можна ознайомитись із загальним описом курсів категорії та знайти інформацію, що допоможе Вам визначитись з вибором.

Зміст, ціну, формат та іншу детальну інформацію Ви зможете знайти на сторінці обраного курсу. По більшості курсів там же Ви знайдете стислі інформативні відео, в яких ми за декілька хвилин надаємо відповіді на всі найбільш актуальні питання наших потенційних клієнтів.

Якщо ж Ви ще не визначились з вибором чи потребуєте додаткової інформації, ми завжди на зв’язку! Подзвоніть за телефонами: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50 і наші викладачі-консультанти з задоволенням допоможуть Вам підібрати курс і проконсультують по іншим питанням.