Використання «Бухгалтерія 8 для України»

Використання «Бухгалтерія 8 для України»
від 2990 грн.
58 годин
Записатися
Задати питання
розклад складається індивідуально для кожної групи
1 академічна година = 45 хвилин

Сертифікований курс: Використання прикладного рішення «Бухгалтерія 8 для України»


Вартість курсу - 4270 грн.

Акційна вартість навчання онлайн 29900 грн.

Мета курсу:

Практичне освоєння типової конфігурації «Бухгалтерія 8 для України» на конкретних прикладах, що охоплюють весь цикл роботи підприємства. Набуття цілісного і правильного розуміння базових принципів і особливостей використання програми як інструменту вирішення наступних завдань:

  • відображення в інформаційній системі господарських операцій;
  • виписки власних і реєстрації отриманих первинних документів;
  • аналіз облікової інформації, накопиченої в інформаційній базі;
  • формування регламентованої звітності;

З детальним планом курсу можна ознайомитись за посиланням ЗМІСТ КУРСУ

Слухачі курсу:

Як бухгалтери-початківці, так і фахівці з досвідом роботи, які прагнуть:

  • освоїти принципи і прийоми коректної роботи в програмному комплексі «1С:Підприємство 8»;
  • ознайомитися з методичними рекомендаціями щодо правильної організації бухгалтерського та податкового обліку в прикладному рішенні «Бухгалтерія 8 для України»;
  • отримати відповіді на конкретні питання щодо обліку на власному підприємстві.

Формат курсу:

Курс є практикумом. Матеріал вивчається на наскрізному прикладі. Завдання курсу охоплюють всі аспекти обліку господарської діяльності від заповнення нормативно-довідкової інформації і введення первинних документів до отримання всіх форм звітності. 

Курс доступний у двох форматах: аудиторний та онлайн.

Умови навчання онлайн повністю відтворюють аудиторні. Це можливо завдяки формату відео-конференції, де слухачі спілкуються з викладачем, а викладач бачить екрани слухачів і виправляє помилки. В цьому форматі доступні також відео-записи занять кожної окремої групи.

Викладачі курсу:

Кириленко Ліана Вікторівна

Кириленко Ліана Вікторівна – сертифікований викладач, кандидат економічних наук, практикуючий бухгалтер, проведено навчання 1000+ користувачів

Литвиненко Володимир Сергійович

Литвиненко Володимир Сергійович – сертифікований викладач, кандидат економічних наук, проведено навчання 1000+ користувачів

Знамеровська Анастасія Олександрівна

Знамеровська Анастасія Олександрівна – сертифікований викладач, бухгалтер, проведено навчання 200+ користувачів

Столярчук Ірина Аркадіївна

Столярчук Ірина Аркадіївна – сертифікований викладач, кандидат фізико-математичних наук, проведено навчання 1500+ користувачів та 1000+ програмістів

Лобань Олена Валеріївна

Лобань Олена Валеріївна – сертифікований викладач, кандидат економічних наук, проведено навчання 450+ користувачів

Тимошенко Юлія Іванівна

Тимошенко Юлія Іванівна – сертифікований викладач, практикуючий бухгалтер, проведено навчання 250+ користувачів

Переваги:

Контур лица с солнцезащитными очками

навчання проводять сертифіковані спеціалісти з практичним досвідом

Подключения

ексклюзивна методика навчання в маленьких групах (4-6 осіб) з чітким розкладом

Ноутбук

тільки практичні заняття

Значок буфера обмена

офіційне свідоцтво САБ («Спілки Автоматизаторів Бізнесу»)

Герой (мужчина)

можливість безкоштовного тестування на сертифікат «1С: Професіонал»

Пользователи

графік навчання складається з урахуванням побажань кожного слухача

Тривалість і графік курсу:

Курс складається з 58 академічних годин практичних занять: 40 годин сертифікованого курсу + 18 годин додаткових начальних матеріалів від викладачів ЦСН "Проком".

Рекомендований графік навчання: 3 дні на тиждень по 5 академічних години в день та 2,5 години консультацій перед проходженням тестування «Професіонал». При такому графіку тривалість курсу складає 1 місяць. 

Можливі коригування графіку з урахуванням побажань слухачів.

Примітки:

  • розклад складається індивідуально для кожної групи;
  • 1 академічна година = 45 хвилин.

Матеріали, які надаються слухачу:

Група навчання Бухгалтерія для України

Записатися
Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Відгуки про курс Використання «Бухгалтерія 8 для України»

Лисенко Олена Іванівна


Я пройшла курс «Використання прикладного рішення Бухгалтерія 2.0». Це найкращий курс, який я дуже довго підбирала, ОСОБЛИВО В УМОВАХ КАРАНТИНУ! Якість навчання як в оффлайн, так і в онлайн версії була дуже високою, оскільки в онлайн все було дуже чудово організовано. Окремо хочу сказати про якість матеріалу, який викладається, – він дуже чітко розписаний в посібнику, але головне у викладанні – його подача… Володимир – викладач, який пояснює матеріал на найвищому рівні. У нас на курсі була дівчина, яка не має економічної освіти, то й навіть вона відмітила, що дуже вдалим було пояснення проводок (що вдається мало кому з викладачів). Від себе скажу, що після курсу я одразу почала використовувати знання і навички, вони реально дуже практичні, без зайвої теорії й зазубрювання. Окрема подяка Володимиру, що вчив нас логічно думати й самим через помилки приходити до правильних відповідей. Тому величезна подяка за лояльність, стриманість викладача, за матеріал, за нові знання, за нові звіти, які ми відкрили для себе, розробникам та команді Курсу за таку реально низьку його вартість. Ви правильні акценти зробили в своєму розвитку. Але цей курс має коштувати більше в 3 рази. Дуже дякую, буду радити лише Ваш курс своїм потенційним аудиторам та бухгалтерам.

Поліщук Карина Олександрівна


Я пройшла курс 1С Бухгалтерія і залишилась дуже задоволена. Так як я студентка на 4-му курсі, то можу з впевненістю сказати, що за два місяці дізналась більше, чим в університеті. Дуже хороші викладачі, які допоможуть і знайдуть відповідь на будь-які ваш запитання. І головне, на курсах дуже позитивна атмосфера, що навіть не збагнеш, як пройде час.

Лободенко Катерина Вікторівна


Курс 1С:Підприємство 8. Бухгалтерія для України (ред.2.0) сприяє отриманню достатніх для роботи головного бухгалтера знань для подальшої самостійної роботи в програмі. Велика кількість корисної інформації в стислі терміни. Можливість вдосконалити знання не лише з курсу, а й бухгалтерського обліку. Організація курсу була на високому рівні.

Повернутися до Переліку

Ми не тільки навчаємо користувачів програмного забезпечення «1С:Підприємство 8» та BAS та програмістів на платформах «1С:Підприємство» і BAF, а й самі займаємось підтримкою та впровадженням цих продуктів, що гарантує професійну компетентність та обізнаність у предметній області викладацького складу центру. А наші статуси ЦСН (Центр Сертифікованого Навчання) та АЦС (Авторизований Центр Сертифікації) забезпечать слухачам отримання по закінченню навчання свідоцтв та сертифікатів, офіційно підтверджуючих факт навчання та отриману кваліфікацію. Все це разом та наші щирі зусилля, повага до клієнта і спрямованість на результат допомагають нам вже багато років готувати найкращих фахівців-практиків та надавати їм необхідні для вдалого працевлаштування і актуальні на ринку праці навички та знання, які підтверджені сотнями відгуків наших слухачів.

Для того, щоб Вам було зручно зорієнтуватись на нашому сайті, курси центру поділено на категорії.

Відкривши кожну категорію, Ви побачите перелік курсів відповідного напрямку, а нижче можна ознайомитись із загальним описом курсів категорії та знайти інформацію, що допоможе Вам визначитись з вибором.

Зміст, ціну, формат та іншу детальну інформацію Ви зможете знайти на сторінці обраного курсу. По більшості курсів там же Ви знайдете стислі інформативні відео, в яких ми за декілька хвилин надаємо відповіді на всі найбільш актуальні питання наших потенційних клієнтів.

Якщо ж Ви ще не визначились з вибором чи потребуєте додаткової інформації, ми завжди на зв’язку! Подзвоніть за телефонами: (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50 і наші викладачі-консультанти з задоволенням допоможуть Вам підібрати курс і проконсультують по іншим питанням.