Зарплата і управління персоналом 8 - ЦСН «Проком»

Зарплата і управління персоналом 8

Зарплата і управління персоналом 8
3400 грн.
53 години
Записатися
Задать Вопрос
розклад складається індивідуально для кожної групи
1 академічна година = 45 хвилин

Навчальний курс: Використання прикладного рішення «Зарплата і управління персоналом 8 для України»


Завантажити ЗМІСТ КУРСУ

Мета курсу:

Вивчення слухачами головних функціональних можливостей програми "1С: Зарплата і управління персоналом 8 для України" та/або підсистеми «Зарплата і управління персоналом» програми «1С: Управління виробничим підприємством 8 для України» на конкретних прикладах, які охоплюють весь цикл роботи кадрової служби та розрахункового відділу – від заповнення довідників та введення первинних документів для розрахунку заробітної плати та отримання усіх видів звітності.

Слухачі курсу:

Інспектори відділу кадрів, бухгалтери-калькулятори регламентованої заробітної плати, менеджери з підбору персоналу, HR-менеджери, калькулятори управлінської заробітної плати, що прагнуть вивчити принципи та прийоми коректної роботи в програмі, отримати методичні рекомендації для правильної організації обліку в ній і відповіді на конкретні питання обліку на власному підприємстві.

Формат курсу:

Курс побудований на аналізі практичних прикладів, які охоплюють основний документообіг - від заповнення довідників і введення первинних кадрових/розрахункових документів до нарахування заробітної плати, відображення взаєморозрахунків з працівниками і державою, отримання різноманітних звітів. Під час курсу будуть надані методичні рекомендації щодо правильної організації обліку в системі, передбачений практикум, який базується на наскрізному прикладі.

Тривалість та графік навчання

Курс складається з 53 академічних годин практичних занять (рекомендований графік навчання: 3 дні в тиждень по 5 годин в день).

Примітки:

  • розклад складається індивідуально для кожної групи;
  • 1 академічна година = 45 хвилин.

Матеріали, які надаються слухачу


Записатися
Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с Вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.
Вернуться к списку