Управління торгівлею 8

2990 грн.
53
Записаться Задать Вопрос

Використання прикладного рішення "Управління торгівлею 8"


Мета курсу:

Практичне освоєння програми «Управління торгівлею 8 для України» на конкретних прикладах, що охоплюють весь цикл роботи підприємства від заповнення довідників і введення первинних документів до отримання всіх видів звітності.

Слухачі курсу:

Управлінський персонал, менеджери, касири, як початківці, так і фахівці з досвідом роботи, які прагнутьвивчити принципи і прийоми коректної роботи в програмі, отримати методичні рекомендації щодо правильної організації обліку в ній і відповіді на конкретні питання обліку на власному підприємстві.

Формат курсу:

Курс побудований на аналізі практичних прикладів, які охоплюють основний документообіг від заповнення нормативно-довідкової інформації і введення первинних документів до отримання різних звітів. Під час курсу будуть надані методичні рекомендації щодо правильної організації обліку в системі, передбачено проходження практикуму, який базується на наскрізному прикладі.

Тривалість і графік курсу:

Курс складається з 53 академічних годин практичних занять (рекомендований графік навчання: 3 дні в тиждень по 5 годин в день) і 2,5 години консультацій перед проходженням тестування «1С:Підприємство. Професіонал».

Примітки:
 

  • розклад складається індивідуально для кожної групи;
  • 1 академічна година = 45 хвилин.
Матеріали, які надаються слухачу:


Завантажити ЗМІСТ КУРСУ
Записаться
Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с Вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.

Характеристики

Продолжительность курса 53
Вернуться к списку

Хмарні сервіси наших партнерів