Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

У КИЄВІ ЗНОВУ ДЖАЗ … IT-JAZZ!

26.04.2018

MBA IT-Jazz. Захід із такою музичною назвою зібрав у Києві кращих фахівців із ІТ-сфери України, як з боку великого бізнесу, так і з боку розробників програмного забезпечення для управління підприємством. Доповіді та дискусії учасників вибудувалися навколо ключової теми цьогорічного форуму: «ІТ-бюджет – інвестиції VS витрати».

MBA IT-Jazz – унікальна практична конференція, спрямована на підвищення рівня володіння управлінськими навичками і сприяє зростанню особистої і професійної ефективності ІТ-керівників. Тут можна було почути досвід колег, думки експертів, отримати нові драйвери для професійного зростання.

Діджиталізація, цифрова трансформація, штучний інтелект, мікросервіси, хмарні технології – світ ІТ безперервно генерує щось нове. Як уся ця "новизна" відбивається на старих добрих інструментах – бюджетуванні ІТ, управлінні ІТ-інвестиціями? Як бізнес дивиться на ІТ? Як на "неминуче зло" або як на інструмент, який приносить компанії прибуток? Що бізнесу ближче – інвестувати у власну ІТ-інфраструктуру або використовувати аутсорсинг? Саме ці питання стали темою для обговорення на весняному MBA IT-Jazz.

«Унікальність формату конференції в тому, що її організовують не продавці IT-сервісів, а їх споживачі – IT-директори підприємств і організацій. Тут збирається дуже професійна, добре підготовлена аудиторія.  Сьогоднішній захід присвячений бюджету на інформаційні технології, зокрема – впровадження ERP, закупку хмарних сервісів тощо», – зауважив директор компанії «Проком» Сергій Бутенко.

Багато уваги учасники MBA приділяли обговоренню переваг та перспектив застосування ERP - систем. Не могли ТОПи не поцікавитися і питаннями вартості та ефективності впровадження таких утиліт.

Вичерпні відповіді вони отримали із доповіді Сергія Бутенка, який тривалий час займається впровадженням подібних рішень на підприємствах різних галузей та форм господарювання. Сергій Миколайович детально розкрив "Підводні камені" формування бюджету ІТ-проекту та складові вартості впровадження ERP-системи.

«Встановлення ERP-системи – це не просто встановлення програмного забезпечення, а низка організаційних змін на підприємстві. Сутність мого сьогоднішнього докладу в тому, які конкретно нюанси на підприємстві впливають на вартість проекту», – зазначив Сергій Бутенко.

Переконані, що «Імпровізації» на форумі IT-Jazz  надали поштовх у розвитку автоматизації вітчизняного бізнесу. 


     


Галерея