Регіональний етап Міжнародної ІТ-олімпіади IT-Universe-2018 конкурсу «Програмування 1С:Підприємство»
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Регіональний етап Міжнародної ІТ-олімпіади IT-Universe-2018 конкурсу «Програмування 1С:Підприємство»

17.04.2018

17 квітня 2018 року відбувся регіональний етап Міжнародної ІТ-олімпіади IT-Universe-2018 конкурсу «Програмування 1С:Підприємство». 

Швидкий розвиток інформаційних технологій вимагає підготовки кваліфікованих фахівців, здатних ефективно використовувати і розвивати їх. Універсальність програмного комплексу «1С:Підприємство» дозволяє вирішувати широкий спектр завдань автоматизації бізнес-процесів сучасного підприємства, що в свою чергу породжує галузеву спеціалізацію програмістів «1С:Підприємство» і вимагає все більше і більше фахівців в цій області. Високий рівень знань в області «1С:Підприємство» дозволяє молодому фахівцеві реалізувати себе в різних напрямках: програмування та адміністрування, консультування, роботи по супроводу та впровадження прикладних рішень на платформі «1С:Підприємство», що надає реальні можливості для успішного працевлаштування та самореалізації. Завдання конкурсу сприяти підготовці творчих і самостійно мислячих фахівців, що мають професійні навички розробки програмних продуктів засобами системи «1С:Підприємство», знайомих з особливостями рішення облікових завдань і передовими досягненнями IT-індустрії.

Центр сертифікованого навчання «ПРОКОМ» виступив в ролі партнера та організатора цього заходу. Викладачі нашого ЦСН взяли активну участь в підготовці та перевірці результатів конкурсу.

Висловлюємо подяку міжнародному організаційному комітету ІТ-олімпіади за запрошення до участі в цьому заході.