Продати iPhone 11 - завдання майстер-класу для студентів економічного коледжу
Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Продати iPhone 11 - завдання майстер-класу для студентів економічного коледжу

Продати iPhone 11 - завдання майстер-класу для студентів економічного коледжу
12.10.2020

Ми в Центрі сертифікованого навчання "Проком" розуміємо, що вивчення сучасного програмного забезпечення потрібно починати ще зі школи або хоча б із коледжу. Саме тому проводимо низку заходів спільно із закладами вищої освіти. У тому числі майстер-класи по використанню комп'ютерних технологій для майбутніх фахівців економічного профілю.

Цього разу провідний викладач ЦСН "Проком" Володимир Литвиненко провів у дистанційному форматі майстер-клас на тему "Облік запасів у конфігурації "BAS Бухгалтерія" для студентів 3 курсу спеціальності "Облік і оподаткування" Ірпінського економічного коледжу НУБіП України.

У ході майстер-класу спільно із студентами змоделювали процес закупівель товарів та їх подальшу реалізацію у прикладному рішенні "BAS Бухгалтерія". Бізнес-модель запропонували студенти - торгівлю будівельними матеріалами та мобільними телефонами. Ще й не аби якими, а відразу iPhone 11.

У підсумку - налаштували необхідну нормативно довідкову інформацію в програмі, оформили рахунки від постачальників, оприбуткували товари на склад, відобразили їх подальший продаж та оцінили фінансовий результат за допомогою звітів. При цьому студенти продемонстрували хорошу теоретичну підготовку та відчуття ринкової кон'юнктури.

Принагідно Володимир запросив студентів доповнити знання практичними навичками роботи у програмі "BAS Бухгалтерія" на курсах у ЦСН "Проком".

Дякуємо студентам і викладачам коледжу за зацікавленість та активну участь у майстер-класі!

Щиро вдячні за запрошення та організацію заходу директору коледжу Ільченко Наталії Володимирівні та голові циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін Івановій Світлані Миколаївні.

Запрошуємо до співпраці заклади вищої освіти та підприємства. З радістю організуємо спільні освітні заходи.

Дізнатися більше інформації або записатися на курси можна за телефоном (099) 30-099-50 або (067) 30-067-50.


Галерея