Мета нашої компанії -  надання якісних послуг по навчанню та консультуванню клієнтів.

Київський торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ

Київський торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ

Відокремлений структурний підрозділ «Київський торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету» – один із найвідоміших закладів фахової передвищої освіти України з підготовки спеціалістів галузей знань «Управління та адміністрування», «Сфера обслуговування».

Протягом всього періоду існування закладу освіти здійснено підготовку понад 25 тисяч фахівців, які успішно працюють на підприємствах і в організаціях різних форм власності та господарювання.

Викладачі ЦСН «ПРОКОМ» отримали подяки від директора Київського торговельно-економічний фахового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету за проведення майстер-класів для студентів випускних курсів ТЕК КНТЕУ.

Оригінал подяки Подяка від ТЕК КНТЕУ

Викладачі ЦСН «ПРОКОМ» отримали подяки від директора Київського торговельно-економічний фахового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету за активну участь в організації проведення Коледжівського тренінг-марафону «Викладач XXI століття: сучасні інструменти та технології в освітньому процесі».

Оригінал подяки Подяка від ТЕК КНТЕУ

Перезвоните мне