Расчет заработной платы в 1С:8

1100 грн.
10
Записаться Задать Вопрос

Механізми нарахування і розрахунку заробітної плати
працівників організації в типових рішеннях
   «1С: Підприємство 8»

 
Мета семінару:

Продемонструвати слухачам роботу в підсистемі «Розрахунок заробітної плати» на прикладі програм «1С: Підприємство. Зарплата і управління персоналом для України», або «1С: Підприємство. Управління виробничим підприємством 8 для України» (за вибором слухачів) на конкретних прикладах. Формування цілісного розуміння механізмів нарахування та розрахунку заробітної плати як інструменту вирішення наступних завдань:

  • відображення в прикладному рішенні даних, необхідних для розрахунку заробітної плати
  • розрахунку заробітної плати з урахуванням первинних документів, які є похідними кадрових документів;
  • аналізу інформації з нарахованої заробітної плати, накопиченої в інформаційній базі.

Слухачі семінару:

Розрахунковий відділ підприємства, бухгалтери, а також програмісти, які займаються впровадженням даної підсистеми «1С: Підприємство 8» на виробничих підприємствах, що прагнуть:

  • сформувати цілісне уявлення про можливості підсистеми «Розрахунок заробітної плати»;
  • отримати рекомендації по нарахуванню та розрахунку заробітної плати на прикладі обраного прикладного рішення «1С: Підприємство 8» на власному підприємстві.

Формат семінару:

Семінар представлений у вигляді презентації. Всю теоретична інформація проілюстровано на конкретних прикладах. Слухачі разом з викладачем розглядають роботу в підсистемі прикладного рішення від налаштування облікової політики по персоналу та заповнення необхідної довідкової інформації до повного відображення заробітної плати в обліку і формування проведень по рахунках бухгалтерського обліку.

Роз'яснюється технологія аналізу інформації в звітах. Приділяється увага звітності по фізичних особах, звітності у фонди.

Тривалість і графік семінару:

Тривалість семінару – 10 годин.

Примітка: Рекомендований графік проведення семінару – по 5 годин протягом двох днів. Кількість учасників семінару – від 4 до 6 осіб.

Матеріали, які надаються слухачу:


Записаться
Оформите заявку на сайте, мы свяжемся с Вами в ближайшее время и ответим на все интересующие вопросы.

Характеристики

Продолжительность курса 10
Вернуться к списку