Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

Майстер-клас для студентів кафедри «Облік і оподаткування» Запорізького Національного університету

4 квітня 2018 року викладач ЦСН «Проком» Кириленко Ліана Вікторівна провела майстер-клас для студентів кафедри «Облік і оподаткування» Запорізького Національного університету.

Головною метою майстер-класу було ознайомити учасників з типовими проблемами обліку та способами їх усунення в конфігурації «1С: Бухгалтерія 8 для України».

Під час заходу студентам на конкретних прикладах були продемонстровані можливості штатного функціоналу програми, розкриті базові фактори впливу, які необхідно враховувати для коректної роботи у різних підсистемах.

Крім того, слухачі ознайомились з основними концепціями облікових підсистем, особливостями базових налаштувань, заповнення нормативно-довідкової інформації, використання документів та сервісних механізмів за різними обліковими підсистемами.

Найактивніші студенти, які брали участь у дискусії отримали приємні сувеніри на згадку від ЦСН «Проком». Крім того, всі слухачі отримали свідоцтва про проходження майстер-класу.

Центр сертифікованого навчання «Проком» висловлює подяку за допомогу в організації майстер-класу та співпрацю завідувачу кафедри обліку та оподаткування, д.е.н., професору Шмиголь Надії Миколаївні та викладачу  кафедри обліку та оподаткування Урусовій Зінаїді Петрівні. 


Галерея