Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

Практична підготовка студентів - пріоритетне завдання процесу реформування вищих навчальних закладів

28 листопада 2017 року на базі Центру бізнес-тренінгу КНТЕУ закінчився цикл навчання ініціативної групи з 12-ти викладачів кафедр Економіки та фінансів підприємств, Маркетингу і реклами, Обліку і оподаткування та Міжнародних економічних відносин КНТЕУ за програмами сертифікованих курсів прикладних рішень «1С:Бухгалтерія 8 для України (редакція 2.0)», та «Управління торгівлею 8 для України (редакція 3.1)».

Стратегічним завданням Центру є інтеграція новітніх програмних продуктів в навчальний план всіх кафедр і забезпечення практичної складової підготовки сучасних спеціалістів. Головним партнером Центру бізнес-тренінгу університету у досягненні поставленої мети став Центр сертифікованого навчання «Проком». Підготовку групи здійснювали сертифіковані викладачі ЦСН «Проком» Столярчук Ірина Аркадіївна та Тимошенко Юлія Іванівна.

ЦСН «Проком» та Центр бізнес-тренінгу КНТЕУ визначили перспективи подальшої спільної діяльності для забезпечення високого рівня підготовки випускників університету.

Дякуємо за співпрацю  та активне сприяння Ректору КНТЕУ д.е.н., професору Мазаракі Анатолію Антоновичу,  керівнику Центру бізнес-тренінгу Кузьменко Оксані Сергіївні та викладачам за продуктивну роботу.


Галерея