Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

Гармонізація стандартів як нормативно-регулятивна основа впровадження європейських моделей бізнесу в Україні

15 листопада 2017 року в рамках реалізації проекту Національного технічного університету України «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та Виконавчого агенства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ІАСЕА), за фінансуванням і підтримкою програми Erasmus+ Європейського союзу у відповідності до умов отриманого гранту Jean Monnet Found був проведений тренінговий семінар на тему: «Гармонізація стандартів як нормативно-регулятивна основа впровадження європейських моделей бізнесу в Україні»

Мета заходу: ознайомлення слухачів з інструментами гармонізації стандартів України зі стандартами ЄС, а також отримання практичних навичок їх використання для успішного впровадження Європейських моделей бізнесу на власному підприємстві в Україні.

Центр сертифікованого навчання ТОВ «Проком» представив доповідь на тему: «Особливості впровадження сучасних прикладних рішень для автоматизації управлінського обліку в умовах європейської інтеграції». Предметом обговорення стали можливості прикладного рішення «1С: Управління торгівлею 8 для України. Редакція 3.1» Учасники семінару використали ділову гру «Головні ролі і основний інструментарій управлінської діяльності» для обґрунтування необхідності використання прикладних рішень «1С» і основних вимог до їх функціонування.

Висловлюємо щиру подяку організаторам заходу: 

  • д.е.н., професору кафедри менеджменту Шульгіній Людмилі Михайлівні
  • к.е.н., старшому викладачу кафедри менеджменту  Жалдак Ганні Петрівні


Галерея