Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

Майстер-клас «1С:Документообіг. Електронний документообіг «Службова записка, як документ внутрішнього використання на підприємствах» для студентів 3-го, 4-го та 5-го курсів КНУКіМ

15 травня 2017 року асистент ЦСН «Проком» Якутович Марія Володимирівна та керівник ЦСН «Проком» Столярчук Ірина Аркадіївна провели майстер-клас для студентів 3-го, 4-го та 5-го курсів спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Київського національного університету культури і мистецтв.

Головною метою майстер-класу було ознайомити учасників з видом внутрішнього документу «Службова записка» і налаштуваннями для роботи зі службовими записками в конфігурації «1С: Документообіг».

Під час заходу студентам на конкретному прикладі були продемонстровані налаштування виду і шаблону документу, доступності документа та процесів для службової записки, які необхідно враховувати для коректної роботи в конфігурації.

Центр сертифікованого навчання «Проком» висловлює подяку за допомогу в організації майстер-класу та співпрацю д.п.н., професору кафедри комп’ютерних наук Матвієнко Оксані Володимирівні.


Галерея