Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

Майстер-клас «1С: Бухгалтерія 8 для України» Типові проблеми обліку для студентів 4-го курсу КНТЕУ

28 квітня 2017 року керівник ЦСН «Проком» Столярчук Ірина Аркадіївна провела майстер-клас для студентів 4-го курсу спеціальності «Облік і аудит» Київського національного торговельно-економічного університету.

Головною метою майстер-класу було ознайомити учасників з типовими проблемами обліку та способами їх усунення в конфігурації «1С: Бухгалтерія 8 для України».

Під час заходу студентам на конкретних прикладах були продемонстровані можливості штатного функціоналу програми, розкриті базові фактори впливу, які необхідно враховувати для коректної роботи у різних підсистемах.

Крім того, слухачі ознайомились з основними концепціями облікових підсистем, особливостями базових налаштувань, заповнення нормативно-довідкової інформації, використання документів та сервісних механізмів за різними обліковими підсистемами.

Центр сертифікованого навчання «Проком» висловлює подяку за допомогу в організації майстер-класу та співпрацю завідувачу кафедри обліку та оподаткування, д.е.н., професору Сопко Валерії Василівні та аспіранту кафедри обліку та оподаткування Закревській Олені Юріївні.


Галерея