Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

Практичний майстер-клас «Управління дистрибуційними продажами в «1С:Управління торгівлею 8 для України» для студентів 4-го та 5-го курсів Києво-Могилянської академії

20 квітня 2017 року провідний викладач ЦСН «Проком» Чорнодуб Ірина В'ячеславівна провела майстер-клас для студентів 4-го та 5-го курсів спеціальності «Маркетинг» Києво-Могилянської академії.

Головною метою майстер-класу було виконати моделювання роботи менеджера із збуту від оформлення замовлення клієнта до відвантаження і закриття взаєморозрахунків. При цьому відпрацювати: реєстрацію каналів первинного інтересу клієнтів; механізми формування і застосування знижок; схеми резервування та авторозміщення товарів; використання графіків оплати.

Під час заходу студенти мали змогу виконати практичне завдання та власноруч створити звіти, що аналізують роботу з замовленнями клієнтів і показують ефективність роботи менеджерів; також була проведена ABC-класифікація клієнтської бази.

Центр сертифікованого навчання «Проком» висловлює подяку за допомогу в організації майстер-класу та співпрацю викладачу кафедри маркетингу та управління бізнесом, доценту Державного університету телекомунікацій Ковшовій Ірині Олеговні.


Галерея