Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

Представники ТОВ "Проком" прийняли учать у круглому столі в НУБІП

23 лютого в Національному Університеті Біоресурсів і Природокористування відбувся круглий стіл «Патнерство університетів і бізнесу: можливості та перспективи». У заході прийняли участь провідні фахівці університету, громадські діячі та компанії-партнери НУБІП, серед яких і ТОВ "Проком".

Вітав учасників круглого столу ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Він відзначив актуальність заходу та підкреслив необхідність співпраці виробничників із вишем. Станіслав Миколайович коротко презентував присутнім університет, його історію, структуру, навчальну роботу, міжнародну співпрацю, дослідницьку роботу.
Голова наглядової ради Інституту глобальних трансформацій Сергій Тарута звернув увагу на те, що Україна має колосальний потенціал, зокрема аграрний, але не реалізовує його повністю. Виправити зазначене він вбачає можливим, завдяки інтеграції освіти, науки і виробництва.

Представники бізнесу запропонували моделі інтеграції освіти у реальний сектор економіки, зокрема через долучення наукового потенціалу вишів до сучасних розробок, запрошення молодих спеціалістів на стажування та консультацій у формуванні програм навчання студентів.
Підсумовуючи засідання круглого столу ректор Станіслав Ніколаєнко, назвав дискусію корисною. Сьогоднішнім заходом ми сказали «А», треба перейти до реальних кроків по реалізації пропозицій. Вирішено продовжити діалог у форматі галузевих дискусій і спільних дій.

ТОВ "Проком" висловлює подяку керівництву НУБІП за організацію заходу, плідну дискусію та розуміння важливості співпраці бізнесу та вищої освіти.


Галерея