Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

І в цей день ми висловлюємо вдячність всім нашим клієнтам і партнерам та щире захоплення їх творчою енергією і життєстійкістю. Саме Вам завдячуємо безцінним скарбам практичного досвіду, який ми щоденно здобуваємо і використовуємо для підвищення Вашої ефективності й конкурентоздатності.

Подробнее

7 лютого 2018 року провідний викладач ЦСН «Проком» Чорнодуб Ірина  В’ячеславівна провела майстер-клас для викладачів  та студентів  3-го курсу кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики  ЗНУ на тему: «Конкурентна розвідка та формування цінової політики в «1С:Управління торгівлею 8 для України».

Подробнее

Ви любите отримувати подарунки на 14 лютого?! Якщо так, то ми готові дарувати!
Для цього у нас є аж 2 нагоди: День Святого Валентина та День Народження фірми «Проком»!!!

Подробнее

У рамках виробничої практики студенти першого курсу КНУКіМ спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» відвідали 10 січня 2018 року майстер-клас на тему: "Швидка розробка програмного забезпечення для планування виробничих витрат".

Подробнее

Шановні друзі, колеги та партнери! Вітаємо вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Цього року ми приготували для Вас в якості подарунку новий епізод НАША ВАСЯ ...
Подробнее

21 грудня 2017 року викладачі кафедр програмної інженерії та інформаційних систем, обліку і оподаткування та представники інших кафедр і підрозділів ВНЗ взяли участь у майстер-класі керівника ЦСН Проком Столярчук Ірини Аркадіївни на тему: "Швидка розробка програмного забезпечення для планування виробничих витрат".

Подробнее

6 грудня 2017 року на базі Центру бізнес-тренінгу КНТЕУ  провідний викладач ЦСН ТОВ «Проком» Чорнодуб Ірина В’ячеславівна провела майстер-клас для студентів 4 курсу спеціальності «Економіка підприємств» на тему: «Фінансове планування і контроль грошових потоків в «1С:Управління торгівлею 8 для України»». 

Подробнее

05 грудня 2017 року керівник Центру сертифікованого навчання «Проком» Столярчук Ірина Аркадіївна  провела для магістрів КНТЕУ спеціальності «Облік і оподаткування» майстер-клас  «Функціональні  можливості версії 2.0 конфігурації  «1С: Бухгалтерія 8 для України».

Подробнее

Провідний викладач ЦСН ТОВ «Проком» Чорнодуб Ірина В’ячеславівна 5 грудня 2017 року провела майстер-клас для студентів 4 курсу спеціальності «Маркетинг» КНТЕУ на тему: «Конкурентна розвідка та формування цінової політики в «1С:Управління торгівлею 8 для України»»

Подробнее

28 листопада 2017 року на базі Центру бізнес-тренінгу КНТЕУ закінчився цикл навчання ініціативної групи з 12-ти викладачів кафедр Економіки та фінансів підприємств, Маркетингу і реклами, Обліку і оподаткування та Міжнародних економічних відносин КНТЕУ за програмами сертифікованих курсів "1С".

Подробнее

23 листопада 2017 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» для студентів спеціальності «Маркетинг» викладач ЦСН «Проком» Тимошенко Юлія провела майстер-клас.

Подробнее

21 листопада 2017 року в рамках виконання спільно навчального проекту ЦСН ТОВ «Проком» та КНТЕУ був проведений круглий стіл «Функціональні можливості і задачі прикладного рішення «1С: Документообіг».

Подробнее

В рамках договору про співпрацю з КНТЕУ 20 листопада 2017 року керівник ЦСН «Проком» Столярчук Ірина Аркадіївна провела для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» майстер-клас «Огляд функціональних можливостей версії 2.0 конфігурації «1С: Бухгалтерія 8 для України» та базові акценти навчання»

Подробнее

15 листопада 2017 року в рамках реалізації проекту Національного технічного університету України «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та Виконавчого агенства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ІАСЕА), був проведений тренінговий семінар на тему: «Гармонізація стандартів як нормативно-регулятивна основа впровадження європейських моделей бізнесу в Україні»

Подробнее

6 листопада 2017 року відповідно до програм співпраці з вищими навчальними закладами ЦСН «Проком» провів у НУБіП України зустрічі зі студентами економічних спеціальностей.

Подробнее

26 жовтня 2017 року провідний викладач ЦСН "Проком" Ірина Чорнодуб провела майстер-клас з роботи в конфігурації "1С: Бухгалтерія 2.0 для України" на кафедрі обліку і оподаткування факультету економіки та управління Запорізького національного технічного університету.  

Подробнее

25 октября 2017 года в Киевском национальном университете культуры и искусств на факультете гостинично-ресторанного и туристического бизнеса был проведен круглый стол на тему  "Автоматизация отельного бизнеса"

Подробнее

25 жовтня 2017 року директор ТОВ «Проком» Бутенко С.М. та керівник ЦСН «Проком» Столярчук І.А. прийняли участь у роботі IV Міжнародної науково-практичної конференції «Цифрова освіта в природничих університетах»

Подробнее

15 вересня 2017 року у ЦСН "Проком" пройшов майстер-клас з роботи у прикладному рішенні «1С: Бухгалтерія 8 для України» для студентів Торгового коледжу Запорізького національного університету.

Подробнее

1-2 июня 2017 г. в г. Киеве на территории Киевского национального университета культуры и искусств  прошел Национальный финал Международной студенческой Олимпиады в сфере информационных технологий «IT-Universe - 2017»!

Подробнее