Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

Майстер-клас з програмування на платформі «1С: Підприємство 8»

25 січня керівник ЦСН "Проком" Ірина Столярчук провела майстер-клас для студентів 1-го курсу спеціальності "Комп'ютерні науки" факультету економіки, права та інформаційних технологій Київського національного університету культурі і мистецтв.

Головною метою майстер-класу було ознайомити учасників з структурою системи «1С:Підприємство 8» та базовими можливостями платформи «1С:Підприємство 8.3» у режимі керованої програми. Крім того, слухачі ознайомились з історією версій платформи, особливостями основних типових конфігурацій для України, переліком вакансій, пов’язаних з роботою в цій сфері, та їх базовими професійними компетенціями.
Під час заходу студентам на конкретних прикладах були продемонстровані технології швидкої розробки з використанням конструкторів та інших сервісних механізмів. Також учасники мали змогу виконати практичне завдання та власноруч створити аналітичний звіт на платформі «1С: Підприємство 8».

Колектив ЦСН "Проком" висловлює подяку за допомогу в організації майстер-класу та співпрацю завідуючій кафедри комп’ютерних наук Чайковській Олені Антонівні та асистенту кафедри комп’ютерних наук Ткаченко Костянтину Олександровичу.


Галерея