Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

Підсумки діяльності ЦСН «ПРОКОМ» у 2016 р.

Вже 3-й рік ми стаціонарно працюємо в 2-х містах, офіційно маючи 3 локації: одну в Запоріжжі і дві в різних районах Києва (Дарниця, Виставковий центр).

У 2016 році в ЦСН «Проком» з'явилося 3 нових співробітника.

На конференції «Бізнес, що змінює Країну» ми зайняли 1-е місце як кращий корпоративний соціальний проект України в категорії «Освіта». Це «Навчальна лабораторія «Центр компетенцій 1С»» - спільний проект з НУБіП.

Крім університету біоресурсів і природокористування ми співпрацюємо з іншими великими вишами і коледжами Києва: торгово-економічний університет, Києво-Могилянська Академія, Національний економічний університет ім. В. Гетьмана, Університет телекомунікацій, Транспортний університет, НАУ, КНУКіМ, Корпоративний університет бізнесу і права та ін., а також Запоріжжя: ЗНУ, ЗНТУ, ЗДІА та ін.

ЦСН «Проком» є ​​вже 5 років беззмінним партнером Міжнародної студентської Олімпіади «IT-Universe», повністю охоплюючи 3 конкурси для програмістів і користувачів ПЗ.
У минулому році викладачі ЦСН «Проком» брали участь в корпоративних проектах впровадження, проводячи навчання на таких підприємствах як ДП «Адміністрація морських портів України», КП «НВК «Іскра», ТОВ «Золотий вік», ДП НЕК Укренерго «Запорізькі магістральні електричні мережі», ПП «Кастор Груп», ТОВ «ТД «ЗапоріжОілГруп».

За рік ми підготували і провели 8 нових майстер-класів по використанню прикладних рішень (Бухгалтерія, УТ 3.0, УТП, УПП) і програмування на платформі «1С: Підприємство 8» і провели їх для студентів і викладачів ВНЗ-партнерів.

Викладачі центру брали участь у різних конференціях, відкритих уроках, ярмарках вакансій - і це була активна участь: ми проводили тренінги, демонстрації, дискусійні панелі, презентації, доповіді.

На базі ЦСН «Проком» в системі використання віртуальних тренажерів і за програмою підготовки до сертифікації «1С:Професіонал» і «1С:Спеціаліст» в цьому році пройшли практику 34 студенти з 3-х ВНЗ і коледжів Києва і 2-х ВНЗ Запоріжжя.

На нашій базі проходять підвищення кваліфікації викладачі ВНЗ та активно звертаються за консультаціями представники бізнесу.

Фахівці центру «Проком» надають ВНЗ активну підтримку в розробці нових курсів, запису відео-матеріалів, підготовці статей, методичних посібників, дипломних, курсових і навіть дисертаційних проектів.

Ми активно допомагаємо працевлаштуватися слухачам наших курсів і на сьогодні маємо вже мережу постійних партнерів 1С: Франчайзі, які беруть на роботу програмістів центру, а також працевлаштовуємо користувачів і програмістів на вільні вакансії клієнтів ТОВ «Проком», одночасно допомагаючи нашим партнерам підібрати кваліфіковані кадри.

Бажаємо всім Щасливого і Успішного Нового року і готові до активної співпраці!!!


Галерея