Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

11 апреля 2018 года в ЗНУ прошел финал деловой игры «Конкурс проектов автоматизации бизнес-процессов в экономике», организованный ООО «Проком» и кафедрой экономической кибернетики ЗНУ. 

Подробнее

Після проведених презентацій і майстер-класів по прикладному рішенню «BAS: Документообіг КОРП» до ЦСН «Проком» почали звертатися учасники даних заходів із проханням надати презентаційні навчальні матеріали.

Подробнее

10 квітня 2018 року викладач Центру сертифікованого навчання «Проком» Тимошенко Юлія Іванівна  провела для студентів 5-го курсу КНТЕУ спеціальності «Міжнародна економіка» презентацію на тему «Аналіз фінансового стану підприємства в типовій конфігурації «1С:Управління виробничим підприємством для України».

Подробнее

4 квітня 2018 року викладач ЦСН «Проком» Кириленко Ліана Вікторівна провела майстер-клас для студентів кафедри «Облік і оподаткування» Запорізького Національного університету.

Подробнее

Факультет інформаційних технологій та Економічний факультет НУБІП України спільно з компанією «Проком» ведуть спільну роботу з Центром сертифікованого навчання 1С з метою проведення курсів підвищення кваліфікації по програмному продукту «1С: Підприємство».

Подробнее

30 березня 2018 року керівник Центру сертифікованого навчання ТОВ «Проком» Столярчук Ірина Аркадіївна  провела для студентів 4 курсу Київського національного торгівельно-економічного університету спеціальності «Економічна кібернетика» відкриту лекцію ...

Подробнее

28 березня 2018 року керівник Центру сертифікованого навчання ТОВ «Проком» Столярчук Ірина Аркадіївна  провела для студентів 3 курсу КНТЕУ спеціальності «Облік і оподаткування» відкриту лекцію «Огляд функціональних  можливостей версії 2.0 конфігурації «1С: Бухгалтерія 8 для України» та базові акценти навчання»

Подробнее

22 березня 2018 року факультет обліку, аудиту та інформаційних систем Київського національного торговельно-економічного університету відзначив 52-у річницю заснування. ТОВ «Проком» приєднується до привітань і найщиріших побажань подальших успіхів, нових здобутків та звершень.

Подробнее

22 березня 2018 року провідний викладач ЦСН «Проком» Чорнодуб Ірина В’ячеславівна провела майстер-клас для викладачів та студентів групи ФЕУ-613м кафедри «Облік і оподаткування» факультету «Економіка та управління» ЗНТУ. Тема майстер-класу: «Огляд підсистем прикладного рішення «1С:Управління торговим підприємством 8 для України». Основні принципи їх взаємодії».

Подробнее

20 березня 2018 року відбулася зустріч зі студентами економічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України, у ході якої керівник ЦСН «ПРОКОМ» Ірина Столярчук розповіла про основні тенденції розвитку ІТ-ринку та окреслила напрямки співпраці навчального центру з університетом.

Подробнее

20 березня 2018 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» за програмою вивчення дисципліни «Теорія прийняття управлінських рішень» для студентів спеціальності «Менеджмент» був проведений майстер-клас...

Подробнее

20 березня 2018 року керівник ЦСН «Проком» Столярчук І. А. провела у Національному університеті біоресурсів і природокористування України майстер-клас «Особливості обліку ПДВ в конфігурації «1С: Бухгалтерія 8 для України» Редакція 2.0». 

Подробнее

19 березня 2018 року керівник Центру Сертифікованого Навчання ТОВ «Проком» Столярчук Ірина Аркадіївна провела відкриту лекцію на тему: «Основні принципи розрахунку собівартості та формування виробничих витрат в прикладних рішеннях системи «1С: Підприємство 8».

Подробнее

Приглашаем студентов к участию!!! Участие в конкурсе могут принять студенты учреждений высшего и среднего профессионального образования независимо от формы обучения, не старше 25 лет, которые в период с 1 февраля по 25 марта ознакомились с правилами и зарегистрировались на сайте для участия в данном конкурсе.

Подробнее

За підтримки ЦСО "Проком" розпочато сьомий сезон ділових ігор «Автоматизація управління підприємством в ERP-системі на 1C:Підприємство 8».
Цьогоріч виробляємо хліб. Уявний об’єкт - хлібзавод.  Майже реальна інформаційна база, цілком реальні завдання. 

Подробнее

17 лютого 2017 року викладачі Центру сертифікованого навчання «Проком» Тимошенко Юлія Іванівна та Литвиненко Володимир Сергійович провели для студентів ТЕК КНТЕУ спеціалізацій «Бухгалтерський облік» та «Фінанси і кредит» майстер-клас «Огляд функціональних  можливостей версії 2.0 конфігурації «1С: Бухгалтерія 8 для України». 

Подробнее

І в цей день ми висловлюємо вдячність всім нашим клієнтам і партнерам та щире захоплення їх творчою енергією і життєстійкістю. Саме Вам завдячуємо безцінним скарбам практичного досвіду, який ми щоденно здобуваємо і використовуємо для підвищення Вашої ефективності й конкурентоздатності.

Подробнее

7 лютого 2018 року провідний викладач ЦСН «Проком» Чорнодуб Ірина  В’ячеславівна провела майстер-клас для викладачів  та студентів  3-го курсу кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики  ЗНУ на тему: «Конкурентна розвідка та формування цінової політики в «1С:Управління торгівлею 8 для України».

Подробнее

Ви любите отримувати подарунки на 14 лютого?! Якщо так, то ми готові дарувати!
Для цього у нас є аж 2 нагоди: День Святого Валентина та День Народження фірми «Проком»!!!

Подробнее

У рамках виробничої практики студенти першого курсу КНУКіМ спеціальності «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» відвідали 10 січня 2018 року майстер-клас на тему: "Швидка розробка програмного забезпечення для планування виробничих витрат".

Подробнее