Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

ТОВ «ПРОКОМ» сумісно з НУБіП України перемогли у престижному конкурсі кейсів "КСВ-2016"

12 грудня 2016 в рамках конференції "Бізнес, який змінює країну", пройшов конкурс кейсів "КСВ-2016". Проект КСВ передбачає корпоротивно-соціальну активність та відповідальність, пов’язані з бізнес-стратегією.
В конкурсі приймали участь більше 30 крупних компаній (Lenovo, lifecell, Укртелеком, Coca Cola, Ашан, Нова пошта та інші), внесок яких в сталий розвиток країни та бізнесу було представлено за різними категоріями (цілями сталого розвитку). Конкурсні проекти розглядали 6 міжнародних членів журі (Індія, Туреччина, Болгарія, Латвія, Бельгія, Ізраїль).
Перше місце за кращий внесок в розвиток освіти отримали ТОВ «ПРОКОМ» сумісно з НУБіП України за партнерський проект «Створення та розвиток навчальної лабораторії "Центр компетенцій 1С"».
«За думкою журі, найбільший внесок у сталий розвиток освіти (забезпечення всеохоплюючої та якісної загальної освіти та заохочення до навчання упродовж життя усіх категорій населення) зробила компанія Проком».
Особливості проекту: автоматизація управління та обліку в аграрній галузі; використання ПП системи «1С: Підприємство» як механізму автоматизації; апробація нових форм співпраці та методик отримання практичного досвіду, а саме:
- проектна методика навчання по виконанню групових проектів в середовищі «1С:Підприємство»;
- проходження практики та стажування на системі віртуальних тренажерів;
- розробка моделі єдиної інформаційної оболонки для реалізації програми поетапної практичної підготовки студентів економічних та ІТ- спеціальностей на базі «Центр компетенції 1С».
ТОВ «ПРОКОМ» виражає подяку своїм партнерам: факультету інформаційних технологій та економічному факультету НУБіП України та сподівається на подальшу плідну співпрацю.


Галерея