Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

Викладачі ЦСН "Проком" прийняли участь в інтегрованому тренінгу для студентів ТЕК КНТЕУ

30 листопада 2016 року в Торговельно-економічному коледжі КНТЕУ відбувся інтегрований тренінг щодо відпрацювання професійних компетенцій студентами спеціальності «Маркетингова діяльність». Організаторами тренінгу виступили директор коледжу Олійник О. В., заступники директора Костюк Є. М. та Сухова Г. Л., голова циклової комісії Десятко А. М., викладач Сорвіна С. М.

Мета тренінгу: забезпечити закріплення набутих знань з навчальних дисциплін: маркетинг, інформаційні системи та технології в маркетингу, бухгалтерський облік; сформувати компетентності, що можуть цілісно реалізовуватися у практичній діяльності.

На інтегрованому тренінгу окрім викладачів та студентів коледжу були присутні представники представники ТОВ «Проком» Ірина Аркадіївна Столярчукт та Ірина В’ячеславівна Чорнодуб.

Для досягнення мети та виконання завдань тренінгу студентів та гостей було розподілено на робочі групи, якими протягом тренінгу керували тьютори, а оцінювали роботу – експерти.

Робочі групи працювали злагоджено та оперативно, креативно та колегіально.

Використання подібних занять здійснюється для систематизації знань, щоб показати цілісність та паралельність дисциплін, що є важливим етапом формування студентського мислення.

На думку організаторів та гостей заняття досягло поставленої мети.


Галерея