Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

Спеціалісти ЦСН "Проком" прийняли участь у VII Міжнародній науково-практичній конференції "Інформаційні технології: економіка, техніка, освіта"

17-18 листопада 2016 року у Національному Університеті Біоресурсів і Природокористування пройшла VII Міжнародна науково-практична конференція "Інформаційні технології: економіка, техніка, освіта".

У заході прийняли участь викладачі та студенти київських вишів, а також запрошені  фахівці з Microsoft, CISCO та ЦСН "Проком".
  
Керівник Центру Сертифікованого Навчання Ірина Столярчук провела майстер-клас "Програмуємо планування витрат в системі «1С:Підприємство 8»".

Учасники майстер-класу ознайомились з базовими можливостями платформи «1С:Підприємство 8.3» у режимі керованої програми. Також були продемонстровані на конкретних прикладах технології швидкої розробки з використанням конструкторів та інших сервісних механізмів.

Цього разу на майстер-класі розглядалось питання постановки та автоматизації задачі планування побутових та службових витрат родини, студентської групи чи іншого колективу.

За годину за допомогою візуальних засобів розробки із застосуванням елементів програмування «з нуля» було розроблено  прикладне рішення. Особлива увага поділяється функціоналу і окремим можливостям системи компоновки даних як універсального механізму побудови звітності в системі «1С: Підприємство 8».

Колектив ЦСН "Проком" висловлює подяку керівництву НУБіП за організацію конференції та запрошення.


Галерея