Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

Форум «Бізнес і Університети» Навички для України - 2030»

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» провів 4-й Форум «Бізнес і університети». Даний форум проходив у трьох фокусах: фокус 1: «Навички 2030»; фокус 2: «Як розвивати окремі навички»; фокус 3: «Навички, інновації і майбутнє».

Участь у даному форумі прийняли представники факультету інформаційних технологій Національного університету біоресурсів та природокористування декан факультету Олена Глазунова та асистент кафедри інформаційних і дистанційних технологій Таїсія Саяпіна та керівник Центру сертифікованого навчання 1С «Проком» Ірина Столярчук.

Другий рік поспіль Центр КСВ проводить Конкурс партнерських проектів бізнесу і університетів. Загальною метою Конкурсу було представлення кращих практик партнерства бізнесу та університетів, що сприяють підвищенню якості вищої освіти в Україні. Спільні проекти компаній та вищих навчальних закладів були оцінені викладачами та компаніями у трьох номінаціях:

1. Кращий партнерський проект для студентів.
2. Кращий партнерський проект для викладачів.
3. Кращий партнерський проект з ВНЗ.

Навчальна лабораторія «Центр компетенцій 1С», яка була створена в грудні 2015р на базі факультету інформаційних технологій та економічного факультету спільно із Центром сертифікованого навчання 1С «Проком» прийняла участь у даному конкурсі і по результатам конкурсу була відзначена грамотою «ЗА КРАЩУ ПРАКТИКУ ПАРТНЕРСТВА МІЖ БІЗНЕСОМ І УНІВЕРСИТЕТАМИ».


Галерея