Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

ЦСН "Проком" взяв участь у Ярмарку Вакансій НУБіП України

Представники ЦСН «Проком» прийняли участь у Ярмарку Вакансій НУБіП України, який відбувся  27 травня 2016 року. Організаторами заходу виступили Рада роботодавців НУБіП України та Національний Університет біоресурсів і природокористування України.

У рамках ярмарку студенти університету отримали пропозиції з працевлаштування від провідних компаній аграрної та IT-галузей, серед яких були ТОВ «Проком» та наші компанії-клієнти. Відвідувачам заходу були запропоновані: стіна вакансій; виставка компаній роботодавців; виступи, презентації та майстер-класи компаній роботодавців.

Представники ЦСН «Проком» прийняли участь у засіданні Ради роботодавців факультету інформаційних технологій НУБіП України. Також керівник ЦСН «Проком» Столярчук І.А. представила на секція «Інженерія. Автоматизація. Транспорт» доповідь на тему «Можливості для працевлаштування на підприємствах та організаціях, які використовують або супроводжують програмні продукти «1С:Підприємство 8».

ТОВ «Проком» висловлює подяку організаторам ярмарки за надану можливість прийняти участь у заході, що сприяє успішному працевлаштуванню молоді та забезпеченню IT-компаній та IT-відділів підприємств кваліфікованими кадрами.


Галерея