Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

Особливості обліку ТМЦ у типовій конфігурації «1С:Бухгалтерія 8 для України». Таку назву мав майстер-клас для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» Київського національного торговельно-економічного університету.

Подробнее

5 вересня 2018 року пройшло урочисте завершення програми  «Введення в конфігурування на платформі "1С:Підприємство 8"»  виробничої практики в НУБіП України. Програму практики було сумісно розроблено для студентів 3-го курсу спеціальності «Програмна інженерія» фахівцями ТОВ «ПРОКОМ» та викладачами факультету інформаційних технологій.

Подробнее

Керівник ЦСН «ПРОКОМ» Ірина Столярчук на урочистій посвяті в студенти привітала від ТОВ «ПРОКОМ» студентів та викладачів коледжу з Днем знань і початком нового навчального року.

Подробнее

ЦСН «ПРОКОМ» вже декілька років тісно співпрацює з факультетом інформаційних технологій НУБіП України, сумісно реалізуючи масштабні освітні та соціальні проекти: сумісна навчальна лабораторія, перемога в конкурсі корпоративно-соціальної відповідальності, виробнича практика студентів тощо.

Подробнее

Та даруємо студентам і викладачам знижку 1️⃣️5️⃣% на курси у Навчальному центрі "Проком".

Подробнее

Вячеслав Вершинин. Машинное обучение в ERP

Доклад инженера-программиста ООО "Проком" Вячеслава Вершинина на CIO-Jazz "Эффективное управление предприятием" 27 июля 2018 года.
Подробнее

День Незале́жності Украї́ни — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді (wikipedia).

Подробнее

22 серпня 2018 року керівник Центру сертифікованого навчання «Проком» Ірина Столярчук провела семінар "Облік виробництва у конфігурації 1С:Підприємство. Бухгалтерія 8 для України".

Подробнее

Запрошуємо на семінар "Облік виробництва у 1С:Бухгалтерія 8 для України (ред.2.0)"
Подробнее

18 липня 2018 року за науково-методичної підтримки ЦСН «ПРОКОМ» відбувся успішний захист навчальної технологічної практики студентів ІІ курсу, спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», факультету інформаційних технологій НУБіП України.

Подробнее

На свята прийнято дарувати подарунки. Ми вирішили не порушувати цю традицію і даруємо нашим любим бухгалтерам знижку 15% на освоєння програмного забезпечення "1С:Підприємство. Бухгалтерія 8 для України (редакція 2.0)".

Подробнее

Дорогі колеги!

У цей чудовий день вітаємо з Днем бухгалтера!
Хочемо побажати вам успішної кар’єри, розуміння та підтримки від керівництва, адже наша професія споріднена снайперу, - ми не маємо права на помилку.

Подробнее

У рамках співпраці ЦСО "Проком" та Київського національного торгівельно-економічного університету, викладачі кафедри обліку та оподаткування підвищили свою кваліфікацію. Бажаємо шановним колегам вагомих здобутків та успішних впроваджень!

Подробнее

Ось і закінчився дитячий табір програмістів ЦСН «ПРОКОМ». Наші вихованці захопилися одним з найбільш перспективних на сьогоднішній день напрямків, а саме IT. 
Дякуємо всім, хто прийняв участь в нашому таборі та запрошуємо до навчання всіх бажаючих!

Подробнее

7-9 червня 2018 року в Києві відбувся ФІНАЛ Міжнародної студентської Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe - 2018». В олімпіаді взяли участь понад 50 навчальних закладів і більш ніж 500 студентів з усієї України. У фінал пройшли понад 120 студентів, які продемонстрували найкращі результати.

Подробнее

Світ безперервно змінюється і кидає нам нові виклики. Тож, аби йти в ногу з часом та відповідати реаліям цифрової ери, потрібно постійно актуалізувати свої знання. Саме тому фахівці ЦСО «Проком» завжди намагаються бути в курсі всіх новинок у програмному забезпеченні для обліку і управління підприємством. Звісно, пропустити потужний бізнес-форум SAP NOW, який відбувся 30 травня у Києві, ми аж ніяк не могли.

Подробнее

30 травня 2018 року викладач ЦСН «Проком» Майстренко Євгенія Валеріївна провела для студентів 3-го курсу  Державного університету телекомунікацій  спеціальності "Менеджмент" майстер-клас на тему "Організація підбору персоналу у конфігурації "1С:Зарплата та управління персоналом 8 для України"(ред.2.1)".

Подробнее

24 травня 2018 року в рамках Міжнародної конференції "Цілі сталого розвитку третього тисячоліття: виклики для університетів наук про життя" в НУБіП фахівці ТОВ «ПРОКОМ» прийняли участь в роботі секції факультету інформаційних технологій "Глобальні та регіональні проблеми інформатизації в суспільстві і природокористуванні". 

Подробнее

16 травня 2018 року спеціалісти ЦСН «Проком» прийняли участь в Регіональному семінарі МСЕ для країн Європи та СНД «Цифрове майбутнє на основі 4G/5G» в секції «Сучасні підходи до управління в державному та приватному секторах». Семінар проходив на базі Державного університету телекомунікацій.

Подробнее

27 квітня 2018 року наш навчальний центр прийняв участь у досить масштабному заході: міжнародній конференції "Big Data Day: UNIVERSE". Ця конференція, що відбулась в КНТЕУ, об’єднала ТОП-менеджерів та експертів всесвітньовідомих компаній IBM, Tableau, Integrated Technology Laboratory з CEO національних компаній, їх профільними керівниками CFO, CTO, CIO, CISO, спеціалістами з інновацій у сфері IT-технологій, викладачів та студентів КНТЕУ та інших навчальних закладів.

Подробнее