Цель нашей компании - предоставление качественных услуг по обучению и консультированию клиентов.

На свята прийнято дарувати подарунки. Ми вирішили не порушувати цю традицію і даруємо нашим любим бухгалтерам знижку 15% на освоєння програмного забезпечення "1С:Підприємство. Бухгалтерія 8 для України (редакція 2.0)".

Подробнее

Дорогі колеги!

У цей чудовий день вітаємо з Днем бухгалтера!
Хочемо побажати вам успішної кар’єри, розуміння та підтримки від керівництва, адже наша професія споріднена снайперу, - ми не маємо права на помилку.

Подробнее

У рамках співпраці ЦСО "Проком" та Київського національного торгівельно-економічного університету, викладачі кафедри обліку та оподаткування підвищили свою кваліфікацію. Бажаємо шановним колегам вагомих здобутків та успішних впроваджень!

Подробнее

Ось і закінчився дитячий табір програмістів ЦСН «ПРОКОМ». Наші вихованці захопилися одним з найбільш перспективних на сьогоднішній день напрямків, а саме IT. 
Дякуємо всім, хто прийняв участь в нашому таборі та запрошуємо до навчання всіх бажаючих!

Подробнее

7-9 червня 2018 року в Києві відбувся ФІНАЛ Міжнародної студентської Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe - 2018». В олімпіаді взяли участь понад 50 навчальних закладів і більш ніж 500 студентів з усієї України. У фінал пройшли понад 120 студентів, які продемонстрували найкращі результати.

Подробнее

Світ безперервно змінюється і кидає нам нові виклики. Тож, аби йти в ногу з часом та відповідати реаліям цифрової ери, потрібно постійно актуалізувати свої знання. Саме тому фахівці ЦСО «Проком» завжди намагаються бути в курсі всіх новинок у програмному забезпеченні для обліку і управління підприємством. Звісно, пропустити потужний бізнес-форум SAP NOW, який відбувся 30 травня у Києві, ми аж ніяк не могли.

Подробнее

30 травня 2018 року викладач ЦСН «Проком» Майстренко Євгенія Валеріївна провела для студентів 3-го курсу  Державного університету телекомунікацій  спеціальності "Менеджмент" майстер-клас на тему "Організація підбору персоналу у конфігурації "1С:Зарплата та управління персоналом 8 для України"(ред.2.1)".

Подробнее

24 травня 2018 року в рамках Міжнародної конференції "Цілі сталого розвитку третього тисячоліття: виклики для університетів наук про життя" в НУБіП фахівці ТОВ «ПРОКОМ» прийняли участь в роботі секції факультету інформаційних технологій "Глобальні та регіональні проблеми інформатизації в суспільстві і природокористуванні". 

Подробнее

16 травня 2018 року спеціалісти ЦСН «Проком» прийняли участь в Регіональному семінарі МСЕ для країн Європи та СНД «Цифрове майбутнє на основі 4G/5G» в секції «Сучасні підходи до управління в державному та приватному секторах». Семінар проходив на базі Державного університету телекомунікацій.

Подробнее

27 квітня 2018 року наш навчальний центр прийняв участь у досить масштабному заході: міжнародній конференції "Big Data Day: UNIVERSE". Ця конференція, що відбулась в КНТЕУ, об’єднала ТОП-менеджерів та експертів всесвітньовідомих компаній IBM, Tableau, Integrated Technology Laboratory з CEO національних компаній, їх профільними керівниками CFO, CTO, CIO, CISO, спеціалістами з інновацій у сфері IT-технологій, викладачів та студентів КНТЕУ та інших навчальних закладів.

Подробнее

MBA IT-Jazz. Захід із такою музичною назвою зібрав у Києві кращих фахівців із ІТ-сфери України, як з боку великого бізнесу, так і з боку розробників програмного забезпечення для управління підприємством. Доповіді та дискусії учасників вибудувалися навколо ключової теми цьогорічного форуму: «ІТ-бюджет – інвестиції VS витрати»

Подробнее

19 квітня 2018 року відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Облік, аудит та оподаткування в умовах євроінтеграції». У ньому прийняли участь представники Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України, аудиторських та ІТ-компаній і багатьох закладів вищої освіти. 

Подробнее

17 квітня 2018 року представники ЦСН «Проком» прийняли учать у Форумі роботодавців, який проходив в Київському національному університеті будівництва та архітектури.

Подробнее

17 квітня 2018 року викладач Центру сертифікованого навчання «Проком» Тимошенко Юлія Іванівна провела для студентів 3-го курсу Національного університету «Києво-Могилянська академія» майстер-клас на тему «Конкурентна розвідка та формування цінової політики в «1С:Управління торгівлею 8 для України»».

Подробнее

17 квітня 2018 року відбувся регіональний етап Міжнародної ІТ-олімпіади IT-Universe-2018 конкурсу «Програмування 1С: Підприємство 8». Завдання конкурсу сприяти підготовці творчих і самостійно мислячих фахівців, що мають професійні навички розробки програмних продуктів засобами системи «1С: Підприємство 8», знайомих з особливостями рішення облікових завдань і передовими досягненнями IT-індустрії.

Подробнее

У рамках діяльності спільного з ЦСО "Проком" навчального центру "ERP-систем" у НУБіП України, викладачі кафедри обліку та оподаткування підвищили свою кваліфікацію. Бажаємо шановним колегам вагомих здобутків та успішних впроваджень!

Подробнее

12 квітня 2018 року відбувся регіональний етап Міжнародної ІТ-олімпіади IT-Universe-2018 конкурсу «Використання бухгалтерії». Центр сертифікованого навчання «ПРОКОМ» виступив в ролі партнера та організатора цього заходу. Викладачі нашого ЦСН взяли активну участь в підготовці та перевірці результатів конкурсу.

Подробнее

Після проведених презентацій і майстер-класів по прикладному рішенню «BAS: Документообіг КОРП» до ЦСН «Проком» почали звертатися учасники даних заходів із проханням надати презентаційні навчальні матеріали.

Подробнее

11 апреля 2018 года в ЗНУ прошел финал деловой игры «Конкурс проектов автоматизации бизнес-процессов в экономике», организованный ООО «Проком» и кафедрой экономической кибернетики ЗНУ. 

Подробнее

10 квітня 2018 року викладач Центру сертифікованого навчання «Проком» Тимошенко Юлія Іванівна  провела для студентів 5-го курсу КНТЕУ спеціальності «Міжнародна економіка» презентацію на тему «Аналіз фінансового стану підприємства в типовій конфігурації «1С:Управління виробничим підприємством для України».

Подробнее